مدل دکوراسیون داخلی آشپزخانه اپن و بسته سنتی و مدرن / عکس – دکورز

به این ترتیب، علاوه بر جنبه ی زیبایی و کاربردی، به فضای اتاق، عمق میدان و وسعت دید بیشتری داده و با انعکاس نورهای طبیعی و مصنوعی، از روشنایی بیش تر محیط، لذت ببرید. اگر کاغذدیواری تان طرح خاصی دارد قطعات را کمی بلندتر ببرید تا بتوانید در صورت لزوم طرح هر نوار را با طرح قبلی تطبیق دهید. ۵- پارچه ای با روکش وینیل اکریلیک: این نوع دیوارپوش زیرلایه پارچه ای دارد و با وینیل یا اریلیک مایع پوشیده شده و طرح مورد نظر روی این پوشش چاپ شده است. بعضی از کاغذدیواری های موجود در بازار عایق صوتی هم هستند و اگر شرایط خانه تان طوری است که آلودگی های صوتی اذیت تان می کند با استفاده از این نوع کاغذدیواری می توانید با یک تیر دو نشان بزنید.

در ادامه چند نکته برای بزرگ بنظر رسید خانه های کوچک، پیشنهاد می کنیم. تعدادی هم از المانهای سنتی بهره میگیرند تا حال و هوای قدیم را به خانه خود بیاورند. بنابراین برای نصب این نوع کاغذدیواری می توان چسب را به جای کاغذ روی دیوار زد. این نوع زیرلایه وقتی خیس می شود، تغییر ابعاد نمی دهد. ۱- کاغذی: در این نوع کاغذدیواری از کاغذ به عنوان زیرلایه استفاده شده و برای افزایش استحکام و مقاومت در برابر رطوبت روی آن با موادی پوشش داده شده است.

آشپزخانه های اپن مدرن و کلاسیک بنوعی جهش به سبک زندگی ساده تر و خودمانی تر نیز هستند زیرا با این کار دیگر افراد ترسی از به نمایش گذاشتن واقعیت ها که در اینجا منظور می تواند یک آشپزخانه بهم ریخته باشد ندارند! به این ترتیب دیرتر و کمتر آلوده و کثیف می شوند. فرقی نمی کند کسب و کار شما کوچک باشد و تازه تأسیس یا بزرگ باشد و قدیمی، سرمایه گذاری روی بخش فضای مجازی از ملزومات هر صنفی است، خوب از نقطه نظر کسب و کارها فروش اینترنتی یک روش فروش با حاشیه سود بالا و راحت تلقی می شود.

۳- اگر بخشی از دیوارتان زخمی است یا فرورفتگی دارد آن را با بتونه ترمیم کنید. تنوع طرح و شکل کاغذدیواری بسیار زیاد است، اما بعضی طرح ها به نسبت بقیه کاربرد و طرفدارهای بیشتری دارد. ۲- اگر می خواهید سقف و در و پنجره ها را رنگ کنید قبل از اینکه اقدام به نصب کاغذدیواری کنید باید رنگ آمیزی را انجام دهید و صبر کنید تا کاملا خشک شود. بعد از این مدت، کاغذها را از پایین به بالا بکشید.

دیدگاهتان را بنویسید