مدرن ترین نمای ساختمان و مزایا آن

به تجربه ثابت شده است در صورتی که نسبت های درخشندگی بین سطوح مختلف یک ساختمان، از نسبت های لگاریتمی پیروی کند تاثیر بصری مطلوبی خواهد داشت. نمای ساختمان پوسته هر ساختمان است و نقش بسیار مهمی در زیبایی و جذابیت آن ایفا می کند. این ورق ها سبک هستند و لایه خارجی آنها توسط آستر آپوکسی رزین و یک لایه PVDF که رنگ را تثبیت می کند پوشانده می شود و برای محافظت از ورق ها از یک لایه فیلم استفاده می گردد که پس از نصب در محل این لایه از روی کار کنده می شود .

همانطور که گفته شد، نسبت به دوام و تحمل فشار بالایی که این نوع سنگها دارند، حتی پس از گذشت سالیان زیاد همچنان جلوه و زیبایی خود را در نمای ساختمان حفظ میکنند. برخی از چالش های نورپردازی ساختمان های قدیمی کابل کشی روکار و عدم وجود داربست میباشد. یکی از پرسش های مشتریان صبا نحوه چیدمان و نصب اصولی چراغ های نورپردازی میباشد.

دکوراسیون داخلی و هنر دیزاین فضای معماری ، هنر خلق و آفرینش فضایی ست که انسان در آن زیست می کند، اما در حالت کلی برای اینکه بدانید مفهوم این واژه چیست لازمست بدانید که این هنر، به لحاظ آنکه با زندگی روزمره انسان سروکار بسیار دارد و تاثیرات مستقیم بر سلامت روانی و عملکرد افراد دارد، بایستی به لحاظ کاملا علمی و اصولی آموخته شود. بنابراین با توجه به سلیقه ی مشتری تا انتخاب کند، هر کدام از البوم هایی که دست گذاشته می شود؛ هم در مورد رنگ صحبت خواهد شد و هم در مورد اینکه چند متر مربع از فضای منزل را پوشش خواهد داد.

مهم ترین مشخصه این سبک قانون شکنی است و در آن می بینید که از المان های قدیمی و مدرن در کنار یکدیگر به بهترین شکل ممکن استفاده شده است. گرچه تغییر در رنگ نور یکی از راه هایی است که به کمک آن میتوان حجم اشیاء را معرفی کرد. معمولاً تعویض محصولات بعد از پایان اجرای نما مستلزم هزینه های زیادی میباشد. با توجه به شرایط پروژه در صورتی که نصب محصولات روشنایی بر عهده تیم نصب گروه روشنایی صبا بوده باشد، کلیه هزینه های باز کردن و نصب مجدد محصول مورد نظر بر عهده گروه روشنایی صبا میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید