مدرن ترین انواع نمای ساختمان و مزایا و معایب آن ها

از دیرباز استفاده از مصالحی چون آجر ، سنگ و سیمان نیز در نماهای ساختمانی مرسوم بوده است. نما مربوط به ساختمانی دو طبقه است که در زمینی به ابعاد 30×11 که توسط تیم خانه معمار طراحی گردیده.جنس آن از سنگ ساب صفر عباس آباد می باشد. نمای ساختمان به صورت مدرن اجرا شده و جنس نما از سنگ تراورتن می باشد که به زیبایی طراحی شده.پلان مسکونی اتوکد در زمینی به مساحت 350 مترمربع که توسط تیم خانه معمار آماده شده است. این نما مربوط به معماری ساختمان مسکونی درچهار طبقه به صورت مجتمع مسکونی هفت واحدی طراحی شد.

نمای ساختمان به صورت مدرن طراحی شده و متریال به کار برده شده در آن سنگ سفید عباس آباد است;یک ساختمان دوبلکس دو طبقه است که جهت دانلود پلان مسکونی اتوکد مربوط به این نما می توانید کلیک کنید. نمای این نقشه ساختمان ویلایی تلفیقی از سنگ و آجر است.

ترکیب نمای مدرن روی پوسته کلاسیک از جمله مشخصه این سبک نماست .استفاده ار نمای سنگ تراوورتن عباس آباد و بهره گیری از ریتم های عمودی دید بصری فوق العاده ایی را به این ساختمان افزوده است. نمای کلاسیک مربوط به خانه ویلایی دوبلکس است و متریال به کار رفته در این نمای ساختمان از سنگ سفید عباس آباد می باشد .طراحی نما به بهترین شکل انجام شده و جلوه خاصی به ساختمان داده است. شناخت انواع نمای ساختمان و انواع متریال و مصالح نمای ساختمانی را که هر فرد فعال در صنعت ساختمان باید بداند و شیوه محاسبه متراژ و هزینه نمای ساختمان را با هم در این صفحه بررسی میکنیم.

در این نوع دیوارپوش، یک لایه کاغذی لمینیتشده وجود دارد که روی آن یک روکش وینیلی جامد قرار گرفته است. نمای ساختمان در واقع بیانگر شخصیت ساختمان است. نکته دیگر اینکه نمای ساختمان علاوه بر زیبایی، می تواند از نظر عملکردی نیز دارای اهمیت باشد. این نمای نقشه معماری منزل در زمینی به طول 24 و عرض 10.5 طراحی شده; پکیج این محصول به صورت کامل است; یعنی علاوه بر نما و نقشه های معماری دکوراسیون هم به همراه آن ارائه شده .پیشنهاد می کنم از این محصول دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید