مجموعه 20 نمای ساختمان مدرن 1 تا 6 طبقه جدید

اگر خانه کوچکی دارید از خریدن لوازم دکوری حجیم صرف نظر کنید. از نظر ظاهری مرطوب و براق به نظر می رسد. یک طرح خاص و ابتکاری برای دیوار اتاق خواب انتخاب کنید این کار هزینه اندکی دارد ولی فضا را به کلی متحول می کند. این محصول الگو های سه بعدی فازی متشکل از الیاف مخملی دارد که بر روی یک پایه کاغذی چاپ می شود. این بدان معنا نیست که تمام قسمت های نما باید به یک شکل طراحی و اجرا شوند؛ بلکه به این نکته اشاره می کند که یک فرم کلی باید در طراحی قسمت های مختلف در نظر گرفته شده و در تمامی آن ها اجرا شود.

زیباترین طرح ها، حتی اگر توسط بهترین معماران طراحی شده باشند، در صورتی که در اجرای آن ها از متریال مرغوب و مناسبی استفاده نشود، در نهایت به شکست در ایجاد یک نمای ایده آل منجر خواهند شد. بهتر است قبل از هر گونه خریدی ابتدا از طرح های مختلف لوازم دکوری و تزیینی در سایت های مختلف دیدن فرمایید، تا بدین وسیله با ایده های مختلفی آشنا شوید و نوع نگاه و مدی را که می پسندید ، پیدا کنید.

انتخاب رنگ های تشکیل دهنده نما و به خصوص تناسب این رنگ ها با یکدیگر از نکاتی است که در حین طراحی باید مد نظر قرار داده شود. عناصر تشکیل دهنده نما باید به میزان متعادل و با حفظ اصل سادگی طراحی و اجرا شوند. اصلی ترین ویژگی سبک مدرن سادگی و خلوت بودن فضا است.

مدل کاغذدیواری در این سبک سادهتر از انواع کلاسیک و داماسک است. برخی از تولید کنندگان این نوع کاغذ دیواری را با روکش خاصی تولید میکنند از این رو در برابر لکه و کثیفی نیز مقاوم خواهند بود.بعد از انتخاب جنس نوبت انتخاب الگوی کاغذ دیواری است. برای رسیدن به یک نمای خوب، یکی از مهم ترین موارد انتخاب متریال مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید