مجموعه عکس های نمای ساختمان مدرن و جدید

طرح جناغی که طرحی زیگزاگ است، برای فضاهای سنتی و یا فضاهایی که انتظار ایجاد حال و هوای سنتی را از آنها داریم بسیار پر کاربرد است و رواج فراوانی دارد. اغلب آنها دوره های تخصصی را گذرانیده و آموزش دیده اند. در ادامه تفاوت های این دو حرفه بررسی شده است و می توانید با استفاده از این مطلب برای خود تفاوتی میان این دو تخصص قائل شده و انتخاب کنید که واقعا به خدمات کدام یک از آنها نیاز دارید.

این موارد سبب می شود که قیمت تمامی شده افزایش یابد. خرید پارکت ، لیست قیمت پارکت ، ارزانترین قیمت پارکت ، تخفیف های پارکت ، مشخصات فنی پارکت ، مقایسه قیمت پارکت ، قیمت روز پارکت. اما متاسفانه این موضوع در کشور ما هنوز مقوله ای حل نشده باقی مانده است، پس از واردات پارکت لمینت دیده می گردد که برندهای بسیار زیادی از پارکت لمینت به بازار عرضه گردیده اند که متاسفانه بسیاری از آن ها هیچ گونه کیفیت و دوام مشخصی ندارند و به همین دلیل است که قیمت پارکت لمینت بی کیفیت اغلب ارزان است ولی همانطور که می دانید هیچ ارزانی بی حکمت نیست.

اکثر طراحان بعد از فراغت از تحصیل با یک کمپانی یا طراح داخلی که به صورت حرفه ای مشغول فعالیت است همکاری می کنند تا بتوانند در آینده شرکت شخصی خود را تاسیس کنند. جامعه طراحان داخلی آمریکا، طراح داخلی را چنین تعریف می کند: متخصصی برای طراحی فضاهای داخلی با عملکرد و کارایی بالا که تخصص خود را از طریق آموزش های رسمی کسب کرده است.

طراحان داخلی معمولا در مورد رنگ و پارچه، طراحی به کمک کامپیوتر ، نقاشی، برنامه ریزی فضا، طراحی مبلمان، معماری و غیره دروسی را می گذرانند. طراحی داخلی، نقشه کشی و ساخت و ساز فضاها به دست انسان، بخشی از طراحی محیطی بوده و ارتباط نزدیکی با معماری دارد. این رشته از یک طرف مانند علم معماری با ساختمان و اجزاء و عناصر تشکیل دهنده آن ارتباط دارد و از طرف دیگر همانند طراحی داخلی بر فضاهای داخلی تمرکز می کند. تخصص در این شغل با مطالعه رنگ ها و پارچه ها، تمرینات طراحی با استفاده از کامپیوتر (CAD)، ترسیم، برنامه ریزی فضایی، طراحی مبلمان، معماری و غیره به وجود می آید.

دیدگاهتان را بنویسید