لیست قیمت انواع کاغذ دیواری ایرانی و خارجی جدید

اکثر فعالیت های افراد در فضای داخلی ساختمان صورت می گیرد، بنابراین کیفیت فضای داخلی بر عملکرد افراد تاثیرگذار است. شرکت معماری و دکوراسیون داخلی هیرادانا با به تکیه بر تیم طراحی و اکیپ های اجرایی با تجربه که به صورت تخصصی در بخش طراحی داخلی خانه و یا اجرای دکوراسیون داخلی خانه در حال فعالیت هستند و با بروز رسانی دایم اطلاعات و مشاوره های در تناسب باا شرایط کار و ارایه کردن انواع کالا ها و متریال های مورد نیاز شما و احترام گذاشتن به خقوق کارفرمایان خود چه از نظر کیفیت کار و چه از نظر برنامه زمانبندی سعی در جلب رضایت خاطر مشتریان خود را دارد .

این هنر به همان اندازه که جنبه کاربردی فضا را در نظر می گیرد؛ طراحی تجسمی و بعد ظاهری را نیز شامل می شود. پنت هاوس ها یکسری امکاناتی دارند که در ساییر آپارتمان ها وجود ندارد. دارای مساحت زیاد و دلباز، معمولا متراژ پنت هاوسها از ۲۰۰ متر شروع میشود و ممکن است به بالای ۱۰۰۰ متر هم برسد. ما برای جستجویی پنت هاوس فیلتر جستجو را روی متراژ های بالای 400 متر و برج های بالای 10 طبقه انتخاب کردیم. وقتی شما آماده شروع یک تغییر در دکوراسیون هستید، چیدانه بهترین محل برای گرفتن ایده، پیدا کردن و انتخاب وسایل و کار کردن با معماران، دکوراتورها و ارائهدهندگان خدمات است.

یکی از مناسب ترین انتخاب های ممکن برای مکان هایی با رفت و آمد بالاست. با انتخاب هوشمندانه از مبلمان می توان از ایجاد حس محصور بودن توسط مبلمان جلوگیری کرد. طراحی اتاق خواب همیشه با ملافه ها، بالشت ها و پرده هایی که به درستی و مطابق با سبک انتخاب شده، تزئین می شود.

طبیعتا هنگام اندازه گیری دورتادور اتاق قسمت هایی که دارای کمددیواری و پنجره های سرتاسری است را می توانید در نظر نگیرید. در کاغذ دیواری سفارشی با طرح هایی مانند: شهر، جنگل، دریا، پرتره و … اگر قصد دارید که کاغذ پشت چسب دار را به صورت عمده خریداری کنید برای شما تخفیفاتی را در نظر گرفته ایم که می تواند از آن استفاده کنید. گیاهان را هم برای افزودن کمی روح وزندگی بی افزایید و بهاینترتیب همهچیز را هماهنگ کردید!

دیدگاهتان را بنویسید