قیمت پوستر دیواری 3D

خرید پوستر دیواری تصویری از فروشگاه های آنلاین هم که به تازگی بسیار رایج شده است. تنها در صورتی مبلها به زیبایی خانهتان کمک میکند که سازماندهی فضا را به بهترین شکل انجام داده باشید. بهتر است برای خانه هایی که سقف بلندی دارند از کاغذ دیواری هایی با شکل و خطوط افقی استفاده کنید که در این صورت ارتفاع سقف را کوتاه تر جلوه می دهد و در ضمن نوعی گرما و صمیمیت نیز به وجود می آورد. لوسترهای کلاسیک و بزرگ که در ترکیبشان از بلورها و کریستالهای فراوان استفاده شده است برای خانههای سنتی انتخاب بهتری هستند.

خانههای کوچک کاملاً به موارد صنعتی فکر کنید. از جمله این نکته ها می توان به موارد زیر اشاره کرد. شما می توانید با خرید ظرف سرو نوشیدنی طرح مجسمه برای عزیزان خود لحظات شادی بخشی را داشته باشید. کافیست از بخش خرید ماگ دیدن فرمائید. البته استفاده از کاغذ دیواری فقط محدود به اتاق خواب نیست و برای کل خانه قابل اجراست چون طرحا و رنگهای متنوع آن همخوانی لازم با تمامی قسمتهای خانه را خواهند داشت. البته پیش از جستجو هم میتوانید نتیجهها را بر اساس پر بازدیدترین، گرانترین و ارزانترین، مرتبسازی کنید. در این مجموعه علاوه بر حفظ کیفیت و تنوع سعی بر کاربردی بودن عناصر نیز شده است.

با قرار گرفتن قسمت های مختلف تصویر همانند پازل در کنار هم نصب پوستر دیواری انجام می شود. در یک فضا مدرن شما نمیتوانید از یک پوستر دیواری سه بعدی کلاسیک استفاده کنید. طرح و رنگ پوستر باید طوری باشد که با تم کلی خانه و همچنین سبک چیدمان آن (مثل مدرن، کلاسیک، سنتی، روستیک و …) بخواند. سپس سبکی را که دوست دارید انتخاب کنید، مبلمان مورد نیاز خود را جاگذاری کرده و نتیجه را ارزیابی کنید. همچنین با انتخاب فیلترهای کالا، برند کالا و یا بازه قیمتی، زودتر به نتیجه دلخواه میرسید. همچنین افقی یا عمودی قرار دادن آینه نیز در زیبای بصری این آینه تاثیر زیادی دارد.

آینه های دکوراتیو در انواع و اشکال مختلفی در بازار وجود دارند. پالت رنگی مخصوص این سبک شامل رنگ های خنثی مانند سفید، نباتی، خاکستری و رنگ های مکمل یاسی، سبز، آبی و نقره ای می باشد. به عنوان مثال می توان کوسن های مبلمان ، اشیا تزئینی و یا هنری را در نظر گرفت. این ظروف مخصوص مهمانی های خاص می باشد و از طراحی مناسبی بر خوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید