قیمت پارکت ایرانی آرتا – سمنتو 900

این نوع از تعادل بر اساس اشیای متفاوت که دارای وزن بصری هستند، متفاوت بوده و میتوانند احساسات مختلفی را در انسان ایجاد کنند. این پروژه بعد از خرید اولیه توسط کارفرما با هدف ایجاد فضای مدرن و معاصر در طراحی داخلی، چیدمان مبلمان، آشپزخانه و کابینت در اختیار گروه ۴سو قرار گرفت. چوب ترمو در برابر سرما ، طوفان و باران مقاوم است. از آنجایی که خطوط صاف از جمله ویژگی های سبک مدرن می باشد؛ طراحی نما با پانل های چوبی عمودی و یا افقی برای این سبک بسیار جذاب است. پانل های افقی قیمت کمتری دارند. زیرا رطوبت و حشرات قابلیت آسیب رساندن به ترمو های نامرغوب را دارند.

در نتیجه در مقایسه با چوب طبیعی مقاومت بهتری در برابر سایش، تغییرات دما، رطوبت و حشرات دارند و می توان با خیالی آسوده در نمای ساختمان از ترمووود بهره برد. بنابراین استفاده از رنگ های مخصوص چوب، تا حد زیادی می تواند از چوب در برابر رطوبت محافظت نماید. به جرات می توان گفت نمای ترمووود نگاه هر بیننده ای را جذب می نماید. بنابراین از شلوغی محیط پرهیز نمایید و ترجیحاً از رنگ های خنثی مانند طوسی و قهوه ای کم رنگ و یا رنگ های گرم و کم رنگ بهره ببرید. یا اهل بیرون رفتن از خانه هستید و وسایل ورزشی و سفر (ساک، کولهپشتی، چمدان) بیشتر به کارتان میآید؟

پاسخ: در دو ضخامت 8، 10 و 12میلیمتر تولید می شوند تنها تفاوت این پارکت ها در استحکام آنهاست که پارکت لمینت با ضخامت 8 میلیمتر بدون شک در تمامی فضاها قابل استفاده میباشد و پارکت با ضخامت 10 و 12 میلیمتر بیشتر برای مکان های که اجسام سنگین و پر تردد اند مناسب میباشد.

البته رنگ نارنجی و سبز تیره نیز برای کاغذ دیواری اتاق خواب پسران مناسب است. کاغذ دیواری دارای انواع مختلفی است. ولی وقتی پوستر دیواری را نصب میکنید میبینید که تصویری بزرگ و ثابت است. نحوه نصب کاغذ دیواری به چه صورت است؟ پنل های عمودی چوبی در مقایسه با پنل های افقی، نظافتی ساده تری دارند، اما هزینه نصب بیشتری دارند.

دیدگاهتان را بنویسید