قیمت و فروش کاغذ دیواری – دکورچوب

هر ساله طراحان و تولیدکنندگان کاغذ دیواری با توجه به رنگ سال محصولات جدیدی به بازار عرضه میکنند. لایه اول در این قبیل محصولات از پایین، ملامینه ای کاملا ضد آب است که در بالای آن لایه ای متشکل از خرده چوب های به هم چسبیده با بیشترین ضخامت ممکنه در هر چهار لایه قرار گرفته است. نوع فضای مصرفی: از دیگر فاکتورهای مهم در خرید پارکت ها، توجه به فضایی است که قصد استفاده از آن ها را کرده اید؛ یعنی بطور مثال اگر می خواهید کف آشپزخانه خود را با پارکت بپوشانید، حتما باید به دنبال خرید محصولاتی باشید که از قابلیت شستشویی آسان برخوردار هستند و یا اینکه برای زیبایی کف سرویس بهداشتی و حمام خود از محصولی بادوام و ضد آب و رطوبت استفاده نمایید تا در دراز مدت دارای مشکل و باد کردن سطح خود نشود.

اگر بخواهیم یک تقسیم بندی کلی برای فروش کاغذ دیواری ارائه کنیم، به دو معیار اصلی کیفیت و زیبایی می رسیم که هر کدام اهمیت خود را دارد. در نظر داشته باشید اگر قرار است از آویز و قاب عکس یا تابلوی هنری بر روی یک دیوار استفاده کنید باید تناسبها را رعایت کنید تا فضا را کوچک، آشفته و خفه به نمایش نگذارد.

اندازه: اولین نکته ای که باید در هنگام انتخاب و خرید یک پوستر دیواری سه بعدی به آن توجه داشته باشید، اندازه آن است. انتخاب نوع: برای خرید پارکت اولین نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید، نوع محصول مورد نظرتان است که برای این منظور پیشنهاد می کنیم حتما به مطالعه بخش قبلی از همین مطلب بپردازید. حتما رنگ کاغذ را متاسب با رنگ دکوراسیون خود انتخاب کنید.

این نوع کاغذ دیواری ترکیبی از کاغذ و پارچه می باشند که در برخی موارد به آن لایه ای پلاستیکی از جنس ونیل نیز اضافه می شود. اما به طور معمول برای اتاق خواب رنگ های ملایم و آرامش بخش مانند سفید، آبی،صورتی و یاسی، برای اتاق پذیرایی معمولا از رنگ های تجملاتی و لوکش مانند طلایی و بژ و برای پشت تلویزیون کاغذ دیواری سه بعدی انتخاب می شود. اما پارکت این ویژگی را ندارد. اما خرید آن به سادگیای که فکر میکنید نیست و باید نکات مهمی را برای انتخاب پارکت در نظر بگیرید. روش برش چوب نما، روش پیچ کردن، فاصله پیچها، استفاده از چوب زیرسازی و جنس پیچ مورد استفاده از دیگر مواردی هستند که استاندارد کیفیت نما چوب را تعیین میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید