قیمت لوازم دکوری شیک

اکثر لوازم و ظروف دکوری لوکس ، فانتزی هم هستند. دکورشاپ به عنوان فروشگاه اینترنتی تخصصی در زمینه معرفی انواع تزئینات و دکوری فعالیت خود را با هدف عرضه مستقیم آغاز نموده است. این نماها از نماهای جدید محسوب میشود و در برخی مناطق طرفداران زیادی به خود جذب کرده است. بدون شک در شهرهای مختلف نمای برخی از ساختمانها توجه شما را به خود جلب کرده است.

نمای ساختمان با سنگ: از جمله نماهای لوکس به حساب میآید و معمولاً از انواع سنگ های ساختمانی همچون سنگ مرمر در این نما استفاده می شود. استفاده از این دیوار پوشها هیچ گونه محدودیتی نداشته و شما می توانید در تمامی بخشهای خانه از جمله اتاقها، سالن پذیرایی، راهرو و … در این نوع از نما مصالحی چون استنلس استیل، آلومینیوم بی رنگ، مس، گالوانیزه مورد استفاده قرار میگیرند. همچنان این نوع پوستر از کیفیت رنگ خوبی برخوردار است و مقاوم و قابل شستشو میباشد.

برخی از مدلهای این محصول در برابر رطوبت مقاوم نبوده و قابل شستشو نیستند. نمای ساختمان با آجر: به دلیل تنوع در آجرها طراحی نمای آجری بسیار متنوع است و از گذشته تا کنون خواهان بسیاری داشته است. نمای ساختمانها بر نمای کلی شهر بسیار تاثیرگذار است و از این رو این مسئله جزء دغدغههای مسئولین ذیربط به شمار میآید. نمای ورق گالوانیزه از نماهای بسیار پرکاربرد است. در ادامه معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران در خصوص ضوابط و توصیههای خاص نماهای ساختمانی شهر تهران در مناطق، اظهار داشت: به منظور ارتقاء هویتمندی شهر تهران، با توجه به هویت خاص هر یک از مناطق از لحاظ اجتماعی، فرهنگی، کالبدی و ضوابط مکان محور منطبق بر پهنههای هویتی، ضوابط طراحی نما را به تفکیک محدودههای همگن و گونههای متنوع برای مناطق ۱، ۱۳ و ۱۹ به صورت پایلوت به عنوان زیردستی در کمیتههای نمای مناطق مربوطه تهیه شده است.

این نماها از نماهای قدیمی محسوب میشود و امروزه کمتر در شهرها مورد استفاده قرار میگیرد. ابته باید گفت که امروزه متریال آجر از پیشرفت زیادی برخوردار شده و در رنگ های مختلفی ارائه می شود. محل اسقرار کمیته های نما در معاونت شهرسازی و معماری شهرداری می باشد.با توجه به اجباری شدن تاییده نما در کمیته و ارائه طرح نما در مرحله صدور جواز بایستی مواردی جهت طراحی نماهایی که مورد تأیید شهرداری در مناطق مختلف قرار گیرند، ارائه گردد.پس قبل از اجرای نما حتما اقدام به تهیه فرم کمیته کنید و سپس تاییدیه نمای خود را از کمیته نما شهرداری بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید