قیمت فروش، نصب پارکت لمینت، دیواری، پلاستیکی

و در طول تاریخ از گچبری و آهك بری برای نما سازی استفاده میكردهاند. عوامل متعددی در قیمت طراحی نما تاثیر گذارند . این عوامل در کنار هم تعرفه و هزینه طراحی نما ساختمان را تعیین می کنند. گلدان ها را می توان روی میز پذیرایی ، میز ناهار خوری یا میزهای کنار مبلمان قرار داد و می توان آنها را روزانه با گل های طبیعی یا همیشه با گل های مصنوعی تزئین کرد. در این روش باید از نیروی متخصص استفاده شود اما میتوان به کارگرهای ساده هم آموزش داد. مزیت دیگر این روش پیوند مستحکم مصالح نما به جداره اصلی ساختمان است که احتمال سقوط مصالح را کاهش میدهد.

تا جایی که میتوان به صحبتهای معمار و طراحی گوش بدهید آنها با توجه به سابقه کاری و تجربه ای که دارند شما را در طراحی نمای بیرونی ساختمان به بهترین نحو ممکن راهنمایی میکنند. در طراحی نما به تناسب و توازن خطوط ریتم افقی و عمودی غالب توجه شود. در این روش از چسب مخصوص برای اتصال مصالح ساختمانی به نما استفاده میشود. سرعت و سهولت اجرای نمای ساختمانهای مرتفع آن را به یکی از روش های رایج نماسازی تبدیل کرده است.

سبک نمای ساختمان (نمای مدرن، کلاسیک، ترکیبی یا سنتی)مهمترین عامل در تعیین هزینه تمام شده نماست. توصیه می شود ازمدل فولک یا مدل های مدرن هماهنگ با دکوراسیون داخلی به عنوان کاغذ دیواری پذیرایی استفاده شود. توصیه میشود این پروسه هر 2 تا 3 سال یک بار تکرار شود. بهتر است قبل از مراجعه با یک شرکت طراحی لیستی از چیزهایی که می خواهیم را تهیه کرده و در اختیار آن ها قرار دهیم. معمولا پوسترها روی دیوارها نصب می شود ولی استفاده از طرح های سه بعدی و خلاقانه آن برای سقف و کف می تواند یک دکوراسیون شگفت انگیزی ایجاد کند.

در این روش از ملات ماسه سیمان برای نصب مصالح ساختمانی بر روی نما استفاده میشود. در این روش باید از پلاستر سیمانی به عنوان زیر ساز استفاده شود و بعد مصالح ساختمانی آغشته به چسب روی آن نصب شوند.در نظر داشته باشید که حتما قبل از قرار دادن مصالح روی جداره،سطح پشت مصالح به صورت یکدست با چسب پوشانده شده باشد.از مزایای این روش افزایش عمر نمای ساختمان است.در این روش مهندس ناظر باید از بندکشیها اطمینان حاصل کند وگرنه آب به پشت مصالح نفوذ کرده، یخ میزند و مصالح نما را از بدنه جدا میکند .

دیدگاهتان را بنویسید