قیمت طراحی نمای ساختمان و انواع نماکاری (سیمانی، رومی، سنگی) – خدمت از ما

توصیه میشود، نمای سیمانی زمانی اجرا شود که دمای محیط حداقل ۵ درجه سانتی گراد یا بیشتر است. زیرا طبیعت شفاف و روشن آنها، این اجازه را به محیط اطراف می دهند که خود را از درون این وسایل نشان دهند. یکی دیگر از مشکلات فضاهای بسته و آپارتمانی این است که آن طور که باید و شاید نور و روشنایی ندارند و از این رو با حضور در آنها احساس دلمردگی به انسان دست میدهد. یکی از خاصیتهای محصولاتی همچون پارکت لمینت که از طبیعت الهام گرفتهاند آن است که طرح و رنگهای مختلف آنها از چنان جذابیتی بهره میبرند که هر مدل و رنگ را که انتخاب کنید به نحوی با سایر عناصر دکوراسیون ایجاد هارمونی خواهد کرد.

۲- تقسیم بندی دیوار به ابعاد یک اندازه (یک متر مربع تا دومتر مربع) و استفاده از شیشه در درز مابین این تقسیم بندی، تا حدودی توجه بیننده را از ترکها دور خواهد کرد. عموما برای این ردیف از سنگ های نمای دارای رنگ تیره و سطح ناصاف استفاده می شود، مثل سنگ های دو تیشه و دیگر مصالح مناسب برای این بخش که در تماس با زمین می باشد. علت این کار، این است که این بخش نما همیشه با زمین و عوامل جوی در تماس است و از این رو، شایسته است در اجرای آن از مصالح بهتر و مقاوم تر در برابر عوامل جوی بهره گرفته شود.

آجرهای شیلی دسته بندی می شوند و توسط معماران ساختمانی برای بخش بیرونی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. آنچه در تصویر می بینید ساختمانی با نمای سرامیکی در اصفهان است که توسط گروه معماری آینه طراحی و اجرا شده است. استفاده از آینه CNC برای دیوار پوش انتخاب لوکسی خواهد شد. برای مثال رنگ های سبز و قرمز و یا زرد و بنفش در کنار یک دیگر به عنوان مکمل عمل کرده و به صورت جذابی نمایش داده می شوند. اندود برای قرنها به عنوان یک آستر نهایی دیوار داخلی، خارجی و سقف مورد استفاده قرار گرفته است. ۱- پس از زیرسازی، ملات خمیری سیمان و پودر سنگ نسبتا روانی را با توجه به رنگ مورد نیاز روی دیوار قرار می دهند سپس اقدام به پاشیدن سنگدانه های ریز رنگی (سنگدانه جوشقان از کیفیت مناسبی جهت این امر برخوردار است) می نمایند.

به دکوراسیون منزل جلا بخشید و چیدمان خانه را تحت تاثیر قرار دهد. طیف رنگ آبی و رنگهای مکمل آن برای دکوراسیون داخلی منزل در سال جدید انتخاب و به روشهای مختلف در طراحی داخلی منازل اعمال شده است. جهت اجرای آن ملات کاملا خمیری را ساخته و با ماله های پلاستیکی روی دیوار به ضخامت ۵ الی ۱۰ میلیمتر اجرا می نمایند. ۱- خطوطی به فاصله های ۱ تا ۲ متری در جهت عمودی و افقی و به ضخامت دلخواه روی دیوارها ایجاد نماییم تا ترکها کمتر دیده شوند. در اجرای نمای سیمانی، قبل از هرچیز باید سطحی متناسب با طرح مورد نظر ایجاد نمود که این امر معمولا با شاسی کشی های فلزی به همراه توری رابیتس امکان پذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید