قبل از خرید و انتخاب کاغذ دیواری برای خانه، این مطلب را بخوانید

تختههای شیاردار: تختههای شیاردار برای پارکت مهندسی شده استفاده میشوند تا جلوه طبیعیتری به آن بدهند. کفپوش مهندسی را نباید با کفپوش لمینت که لایه بالایی آن لاک زده شده یا از چوب مصنوعی ساخته شده اشتباه گرفت. ظاهر کفپوش مهندسی شبیه پارکت طبیعی است زیرا فقط لایه بالایی آن قابل مشاهده است. نمای بایرامیکس دارای تنوع رنگ بالایی است. لایه بالایی که به عنوان لایه روکش نیز شناخته میشود، باید حداقل به ۲.۵ میلیمتر برسد و از چوب طبیعی ساخته شده باشد. به عنوان مثال میتوانید رنگ خاکستری یا حتی قهوهای تیر را به آن بزنید. این نوع سبک بستگی به فرهنگ و سنت هر کشوری دارد به طور مثال سبک سنتی فرانسوی، ایتالیایی، بریتانیایی در یک گروه از سبک دکوراسیون داخلی به نام سنتی اروپایی قرار میگیرند و برای کشور ما ایران نیز این سبک در دو نوع قبل اسلام و بعد اسلام وجود دارد.

تختههای چوبی طبیعی به دو روش خام یا از قبل پوشش داده شده ارائه میشوند. تختههای خام توسط یک متخصص در محل نصب میشوند. اگرچه تصور اکثر مردم از ایجاد یک نقطهی کانونی یک تلویزیون یا یک شومینه است اما هر چیزی از جمله مقیاس، تفاوت سبک و رنگهای مختلف میتواند باعث خلق یک نقطهی کانونی شود. ابعاد و اندازه پوستر دیواری به چه شکل است؟ در ادامه پس از انتخاب طرح و نورپردازی نما توسط کارفرما و تایید آن توسط نهادهای مربوطه نوبت به اجرای آن خواهد رسید، چرا که طراحی نما اگر به درستی به اجرا نرسد چه در زمینه اجرای نما چه در زمینه اجرا دکوراسیون داخلی جز یک ترسیم ساده ، اتلاف هزینه و وقت فایده ای برای صاحب کار در بر نخواهد داشت.

برس کشیده شده: برای این پوشش، صنعتگر کفپوش را برس میکشد و سپس رنگی را نزدیک به رنگ خودِ چوب انتخاب میکند. سفید شده: پوشش سفید شده زمانی استفاده میشود که سازنده، چوب را به رنگ روشن میسازد. لایه پایه و مرکزی از الیاف چوب با چگالی بالا ساخته شدهاند.

لایه مرکزی به ثبات بیشتر کار کمک میکند و مقرون به صرفه است. از این نوع پرداخت بیشتر برای جلوه دادن به دکوراسیون خانه استفاده میشود. در صورت تمایل به استفاده از رنگهای مختلف، میتوانید رنگها را در فرش، مبلمان و یا قطعهای هنری استفاده کنید. دنیای کاغذدیواری مبتکر فروش کاغذ دیواری آنلاین از برندهای مطرح دنیاست و در سایت خویش اقدام به فروش کاغذدیواری های باکیفیت از برندهای خاص به صورت حراجی نموده است. برای افرادی که مساکن را به صورت آزاد خرید و فروش می کنند، تنها موضوعی که اهمیت دارد این است که خانه های خود را هرچه سریع تر بفروشند.

دیدگاهتان را بنویسید