فلسفه سبک کانتمپوراری در طراحی دکوراسیون داخلی چیست؟

برخی از این اجزا مانند دیوار ثابت هستند. برای نمونه در نظر بگیرید که یک پارکینگ بدون توجه به ضوابط خاص و استانداردهایی مانند ابعاد مناسب ، طراحی و اجرا شده است . همگی در جای خود می توانند به اندازه مبلمان و آیتم های بزرگ مهم و تاثیرگذار باشند. اما طراح داخلی یک رشته و یک حرفه است که باید پس از فارغ التحصیل شدن در آن مدتی را نیز در دوره های کارآموزی سپری کرد. اما پس از استفاده از ساختمان و یا منزل ، حتما به اهمیت استفاده از آنها پی خواهید برد . در این صورت علاوه بر برخورداری از مزایای رقابتی قابل توجه ، میتوانید از موفقیتهای پی در پی نیز لذت ببرید .

سبز : این رنگ از اثرات آرامش بخش و با طراوتی برخوردار است که سکوت ، صلح، صداقت ، رضایت ، زیبایی ، سخاوت ، رشد و اعتقاد را به همراه دارد . با هیرادانا میتوانید بهترین دکوراسیون تجاری را تجربه کنید . با انتخاب این رنگ برای دکوراسیون منزل و یا اتاق خود ، سیستم گردش خون خود را تنظیم کنید و به آرام سازی ذهن خود کمک نمایید . نارنجی : با انتخاب این رنگ میتوانید شجاعت ، قدرت ، تعادل ، شادی و گرمی را لمس کرده و از خلاقیت و امنیت در کنار شادی بهره مند گردید .

زرد : از این رنگ به عنوان شادترین رنگ در طراحی داخلی ساختمان یاد شده است . اولین و مهمترین چیز در هر فعالیت تجاری ، برخورداری از یک دکوراسیون منظم ، ایدهآل و چشم گیر است . منظور از روشنایی مستقیم استفاده از وسایلی است که با چشم دید می شوند و ما می توانیم به راحتی منبع نور را مشاهده کنیم.

با توجه به استفاده از انواع پیشآمدگیها در نما ساختمان، بد نیست در این خصوص نیز مطالبی مطرح گردد. در طرح های آماده پوستر دیواری نیز انواع طرح های مدرن و سنتی وجود دارد و بیشتر خریداران دیگر نیازی نمیبینند تا از طرح های سفارشی استفاده کنند. فضای داخلی انگلیسی احساسی کلاسیک و سنتی را تداعی می کند. یکی از وظایف بسیار مهم معماران و طراحان داخلی ، در نظر گرفتن و توجه به این استانداردها و ضوابط خاص است .

دیدگاهتان را بنویسید