فروش کاغذ دیواری بی واسطه + نصب تضمینی

نمای سنگ از نماهای پرطرفدار ایران است که به خوبی در مقابل رطوبت، گرد و غبار و تغییر رنگ مقاومت دارد و تنوع در رنگ و جنس آن زیاد است و براحتی قبل نصب است. از زمان قدیم نمای چوبی در ایران طرفداران زیادی را داشته که یکی از انواع مصالح بسیار قدیمی برای نمای ساختمان چوب بوده است.

سرمایه گذاران ساختمانی که فقط به فکر بحث مالی هستند و به همین سبب ساختمان و نما در مدت زمان کوتاهی دچار مشکلاتی خواهد شد. این پوشش پس از خشک شدن، نمای تزئینی سنگی به خود می گیرد.در مدت زمان طولانی به دلیل سختی، مقاومت مکانیکی، شیمیایی، فیزیکی و زیادی مواد تشکیل دهندهی آن از میزان پیوستگی و دوام رنگ ذرات کم نخواهد شد. و معایب این نما عایق برودتی و حرارتی بسیار ضعیف که ممکن است بعد از مدت زمانی ترک و دوده و گرد و خاک را به خود جذب کند.

که نمای رومی در واقع خارجی و زیبا و بسیار جذاب به حساب میآید. این کوره ها ، مدل های مختلفی دارند و در واقع آجر به صورت سنتی در کوره های آجرپزی تولید می شود. انتخاب کاغذ های ساده و تک رنگ علاوه بر اینکه حس سادگی در دکوراسیون مدرن را القا می کند به دلیل سادگی خسته کننده هم نیست.و ست کردن آن با دکوراسیون هم راحت تر است. به همین دلیل گذران وقت در طبیعت چنین تأثیر لذتبخشی بر ما دارد. تبصره: لازم به ذکراست بر اساس دستورالعمل شماره ۱۱۰۶۷۰/۹۱/۲۹ مورخ ۹۵/۷/۱۸ مدیریت طرحهای توسعه شهری سطوحی از دیوارهای خارجی ساختمان که روی مرز مشترک دو ملک قرارمی گیرندومشرف به فضای باز خصوصی همسایه خواهد بود بایستی در حد متعارف نماسازی شوند.

مزایای نمای آجری شامل: تنوع و ثبات رنگ، ایجاد حس نوستالژیک در یک فضای مدرن شهری، سرعت بالای اجرای این سیستم به دلیل استفاده از ملات و عایق حرارتی و برودتی مناسب را میشود. این پوشش تزئینی متشکل از ملات و مخلوط دانههای گرانیتی و مرمر سرامیزه با تنوع رنگ فراوان ، رزینهای طبیعی و مصنوعی و سایز موارد افزودنی دیگر است. روش دیگر، پرداخت با آب و اسید است، در این حالت پیش از آنکه اندود سفت شود، با آب و اسید ساییده میشود تا سنگ دانهها به شکل برجسته و درشت و سیمان به صورت ریز و فرو رفته نمایان شود که به آن اندود سیمانی شسته میگویند.

دیدگاهتان را بنویسید