فروش انواع پارکت چوب و پارکت لمینت ایرانی و خارجی با بهترین قیمت – ایسنا

وسایل دکوری انواع و جنسهای مختلفی دارند و هرکس میتواند با توجه به علاقه و بودجهای که دارد خونهاش را به بهترین نحو تزئین کند. به طور مثال در یک دکوراسیون داخلی مدرن استفاده از مبلمان سبک ال با توجه به طراحی مینیمالی که دارد و همچنین پتانسیل استفاده از کوسنها و تشکچه ها با رنگهای متنوع می تواند در بدو ورود حس و حال دکوراسیون مدرن را به بیننده القا کند، ترکیب کردن این مبلمان با برخی المانهای مورد نیاز دیگر مثل اقلام دکوری یا لوسترهای مخصوص دکوراسیون مدرن مهمترین رکنهای نمایش این سبک ازدکوراسیون در بدو ورود به فضای داخل منزل است.

وقتی یکی از سبکهای دکوراسیون داخلی را انتخاب می کنید تمام وسایل و المانهایی که برای منزل تهیه میکنید باید با این سبک همخوانی داشته باشد، حتی انتخاب طرح و رنگ وسایل نیز بدون توجه به سبک دکوراسیون انتخابی باعث بر هم خوردن نظم دکوراسیون داخلی خواهد شد. دیوار های گچ بری شده با تزییات فلزی، سنگی، چوبی و حتی پلاستیکی جذابیت زیادی را در دکوراسیون کلاسیک ایجاد خواهد کرد. شاید بتوان گفت مبلمان یکی از مهمترین اجزای دکوراسیون در داخل ساختمان را تشکیل میدهد، از طرفی این کالای مصرفی مهمترین رکن جلوههای بصری در فضای داخلی تشکیل می دهد و از طرف دیگر به دلیل استفاده مستقیم از آن می تواند نقش تعیین کنندهای در بافت اجرایی دکوراسیون در سبکهای گوناگون داشته باشد.

داخلی دارای سبک های مختلفی می باشد که متدوال ترین آن ها طراحی دکوراسیون مدرن و کلاسیک می باشند، که این دو سبک در کشور ما طرفداران زیادی دارد. از همینرو شما میتوانید طرح و رنگ آن را درست مطابق با سبک دکوراسیون خانه خود انتخاب کنید. لایه رویه پارکت لمینت اورلایر می باشد که هر چه گرماژ بیشتری داشته باشد مقاومت سایشی آن بیشتر می شود که با علامت مسکونیAC3، اداری AC4، تجاری AC5 نشان داده میشود. استفاده از عنصر شاخص باعث از بین رفتن یکنواختی طرح شده و جذابیت بصری بیشتری ایجاد می کند زیرا توازن و تعادل در نما را کمرنگ تر میکند.

برای پیدا کردن اهالی فن و متخصصین، شرکتها، تولیدکنندگان و فروشندگان فعال در زمینههای مختلف مرتبط با صنعت ساختمان، معماری و دکوراسیون، میتوانید به بخش خدمات و کالاها در چیدانه بروید و اهل فن مورد نظر خود را بر اساس دستهبندی مشاغل و نمونهکارهای هر اهل فن پیدا کنید. شوروم تک دکور به عنوان مرجعی معتبر در نمایندگی فروش محصولات دکوراسیون داخلی همچون پارکت و پارکت لمینت از سه کشور ایران، آلمان و ترکیه را عهده دار می باشد. با این حال انواع طرح های مدرن و امروزی نیز در آلبوم های مربوط به آن وجود دارد. در گذشته بیشتر از مدل هایی که از چوب طبیعی بودند و در اشکال کوچک به صورت پازلی در کنار هم قرار میگرفتند استفاده میشد که آنها را با نام پارکت کف می شناسند؛ اما پارکت ها مشکلات فراوانی به همراه داشت که خرید پارکت لمینت جایگزین آن شد.

دیدگاهتان را بنویسید