عایق کاری نمای ساختمان : مزایا + قیمت آب بندی نمای ساختمان

این سبک از نما با قوانین ملی 19 ساختمان سازگار است. علاوه بر قدرت چسبندگی هر چه وزن سنگ پایین تر باشد هم وزن مرده ی ساختمان کاهش پیدا می کند هم اینکه امکان سقوط کمتر خواهد بود. در واقع سنگ هایی وزن پایین دارند هم تخلخل بالا و هم تراکم پایینی دارند.

وزن این نما کم است و سبب می شود که بار مرده ساختمان کاهش یابد. به هر حال هزینه ای که برای این سبک از طراحی و اجرای نمای ساختمان پرداخت می شود بسیار بالا است. در طی این فرایند از بخار به عنوان یک محافظت کننده برای جلوگیری از آسیب دیدگی چوب بهره می برند. رنگ بندی آن کامل بوده و یک گزینه بسیار عالی محسوب می شود.

خلل و فرجی موجود در سطح این سنگ برای نصب بسیار مناسب می باشد زیرا ملات ماسه سیمان پشت سنگ به داخل این سوراخها نفوذ نموده و مانع جدا شدن آن از نما میگردد. برای ساخت نمای ساختمان ها از شیشه های گوناگون و مختلفی نظیر شیشه لاکوبل و شیشه رنگی استفاده می شود.

چون نمای ساختمان شناسنامه و به نوعی معرف جلوه ساختمان است. سنگهایی که در نمای ساختمان استفاده می شوند باید ویژگی هایی داشته باشند که در برابر این شرایط تغییرات محسوسی از خود نشان ندهند در واقع نباید فرسوده، کدر، کثیف و تیره شوند و در مدت زمان طولانی بتوانند حالت اولیه خود را حفظ کنند و قابلیت نظافت و شست و شو داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید