طراحی نما ساختمان های تجاری و اداری

به طور کلی هرچه رنگ سنگ روشن تر باشد و به رنگ سفید نزدیک تر باشد، قیمت آن بیشتر خواهد بود. در طبقه چهارم نما ، سفال های طوسی رنگ مورد استفاده قرار گرفت و همین امر موجب جذاب تر شدن نمای ساختمان شده است. انرژی مثبت این مدل سنگها موجب میشود تا ظاهر ساختمان بسیار لوکس، شیک و خاص به نظر برسد. در این بخش قصد داریم مجموعه ای از ۲۰ مدل طراحی نمای ساختمان ۳ تا ۵ طبقه به سبک های مدرن و کلاسیک را معرفی نماییم.

در طراحی نمای این ساختمان از سبک کلاسیک و سنگ تراورتن به عنوان متریال طبقات ۱ تا ۳ استفاده شده و در طبقه همکف نیز از آجر نما استفاده شده است. در مورد پوشش سنگی نما، تراورتن به دلیل برخورداری از تمام ویژگی های استاندارد برای نما، بهترین انتخاب است. نمای کلاسیک ساختمان که با ایده خلاقانه و منحصر به فردی طراحی شده است. نمای سرامیکی جزء نماهای خشک محسوب می شود و می توان از آن برای نمای ساختمان مسکونی ، نمای ساختمان اداری و یا تجاری بهره برد .

در یک میدان یا چهارراه هماهنگی کنجهای ساختمانهایی که در چهار طرف آن قرار گرفته میتواند در نمای شهری تاثیر زیبایی داشته باشد. چرا که باعث یکپارچگی بیشتر نما خواهد بود. استفاده از مواد درجه یک و همچنین کوره ای نبودن این فرایند باعث کاهش سرعت تولید و افزایش قیمت سنگ نما خواهد شد. به نظر میرسد سبک بوهو در حال ناپدید شدن باشد ولی بهواسطه اتفاقاتی حتی مشهورتر از همیشه هم شده است. چوب یکی از مواد طبیعی است که عایق مناسبی در برابر گرما و سرما است. یکی از این کفپوش ها که همگی ما به خوبی نیز با آن آشنایی داریم پارکت لمینت میباشد که هیچ یک از کفپوش های موجود در بازار از هیچ لحاظ قادر به رقابت با آن نیستند و محبوبیت خاصی پیدا کرده است.

پوستر دیواری را خریداری کردم نصب آن چگونه است؟ ایشان طراحی صحنهاش را از یک دکور مینیمال به ۵ دیوار آکاردئونی تغییر داد و من نیز تلاش کردم آن را برایش بسازم اما چون همزمان با نمایش ما کار دیگری نیز در سالن اجرا میشد ما مجبور به ساخت دکوری پرتابل بودیم و طرحی که آقای افشاری ارائه داده بود عملاً نشدنی و غیرمنطقی بود چون چیدن و جمع آوری دکور برای هر اجرا یک ساعت به طول میانجامید. کاغذ دیواری و پوسترها با توجه به ابعاد انتخابی شما دارای تنوع قیمت بسیاری هستند و به آسانی میتوانید با بودجه مورد نظر خود طرحی را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید