طراحی نمای ساختمان مسکونی و معرفی بهترین متریال – Actteam.ir

در اوایل قرن ۱۸ میلادی سبک دکوراسیون داخلی کلونیال در کشورهای کلونی انگلستان به وجود آمد و پسازآن در آمریکای شمالی رواج پیدا کرد. جنبش طراحی داخلی هنر و صنایعدستی بهعنوان نفسی تازه در قرن بیستم به دنیای معماری واردشده است. افسانههای طراحی دکوراسیون داخلی مانند ویلیام موریس در بریتانیا و گوستاو سوتیلی در آمریکا، جنبش هنر و صنایعدستی را شکل دادند، همچنین اصول سبک هنری و صنایعدستی بهشدت تحت تأثیر آثار فرانک لوید رایت و معماری ارگانیک وی است. نقاشیهای باستانی و گچبریها در چهارچوب دکوراسیون غالب هستند.

رنگهای کرم، قهوهای و طلایی در این نوع طراحی، فضایی با حس و حالی قدیمی به وجود میآورد. اصالت لایههای تاریخی و باارزش در هر جز سبک کلاسیک دیده میشود و امروزه یکی از سبک های دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی پرطرفدار و محبوب به شمار میرود. کارت هدیه نیز یکی از بهترین هدایا برای افراد حسابگر است. کوسنها به عنوان یکی از لوازم دکوری منزل به دو دلیل ضروری هستند. سطح کیفی تولیدات این شرکت به قدری بالاست که پارکت لمینت آرتا نه تنها در ایران، بلکه در بسیاری از کشور های آسیایی و کشور های خاورمیانه فروش بالایی را تجربه می کند.

بنابراین براساس متراژی که قصد دارید با کاغذ دیواری بپوشانید باید رول کاغذ را خریداری کنید. رنگ دیوارپوش: انتخاب یک رنگ مناسب برای پوستر دیواری که قصد استفاده از آن را به عنوان یک کاغذ دیواری کرده اید نیز بسیار مهم و حائز اهمیت است. البته سایههایی از رنگهای شاد و غلیظ نیز در ترکیب رنگی سبک مدرن دیده میشود که باید هوشمندانه و دقیق استفاده شود. مواد معدنی مذکور در ترکیب با یکدیگر به تنهایی قابل استفاده نیستند و از این رو برای دستیابی به ویژگیهای منحصر بفرد این نوع نما آنها را با انواع رنگهای طبیعی، رزینها و چسبها، مواد مقاوم در برابر اشعه ماورای بنفش و روان کنندهها ترکیب میکنند..

سنگ آهک به دلیل تنوع ظاهری و انعطاف پذیری زیاد، مورد توجه بسیاری از متخصصان نما قرار گرفته است. انتخاب رنگ نکته مهم دیگری است که باید به آن توجه کنید. بهطور کل سبک دکوراسیون مدرن که خود نیز شاخههای متعددی دارد، پس از پایان جنگ جهانی دوم و به اقتضای نیاز جامعه جهانی برای تحولی نوین و رویکردی متفاوت شکل گرفت و تا به امروز سیر تکامل خود را طی کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید