طراحی نمای ساختمان – طراحی نمای مسکونی و تجاری – مشاوره رایگان

عزیزان توجه داشته باشید که وقتی در مورد رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی صحبت می کنیم، رنگ کفپوش ها را نباید نادیده گرفت. این قسمت نیز باید با سایر عناصر ساختمان هارمونی داشته و از سویی دیگر به مسئله تمیز کردن کفپوش نیز توجه شود. نوعی دیگر از تعادل، تعادل شعاعی است که در این حالت باید یک نقطه مرکزی را در نظر گرفت و بقیه عناصر دکوراسیون را در اطراف این نقطه، بچینیم. سرویس مبل، مبل تختخوابشو، سرویس خواب و تشک، کتابخانه، شلف، کمد، دراور، جاکفشی، میز و صندلی ناهارخوری، میز تحریر و کامپیوتر، میز تلویزیون و میز جلومبلی تنها بخشی از دسته بندی های متنوع فروشگاه اینترنتی خوگر در بخش مبلمان و دکوراسیون خانگی است.

از دسته اول می توان سنگ ریولیت و از دسته دوم می توان سنگ های گرانیت، کوارتز و دیوریت را مثال زد. هر چه اندازه خانه کوچک تر و میزان نور طبیعی در داخل ساختمان کمتر باشد، اهمیت استفاده از رنگ های روشن، بیشتر خواهد شد. یک معمار دکوراسیون داخلی منازل می تواند فضا را طوری بچیند که هیچ فضای پرت و بلااستفاده در منزل باقی نماند . 5- وجود گیاهان در فضای داخلی فراموش نشود. طراحی آپارتمان و استفاده از نهایت فضای کاربردی منازل جدید از جمله مهم ترین نکات به کار رفته از سبک جدیدترین دکوراسیون داخلی منزل است.

فرض کنیم که شما به منزل یکی از دوستان خود دعوت هستید. در ابتدا بهتر است نقطه کانونی را تعریف کنیم. زمانی که در مورد رنگ عناصر داخلی صحبت می کنیم شامل رنگ دیوارها، مبلمان، پرده ها، کف پوش ساختمان و… یک طراحی خوب زمانی به چشم بیننده می آید که درست اجرا شده باشد. زمانی که در حال اجرای دکوراسیون داخلی قسمت پذیرایی خانه هستید، باید حتما یک قسمت را به عنوان نقطه کانن در نظر گرفته و طراحی خاصی برای آن داشته باشید. شما می توانید در سریعترین زمان ممکن قیمتهای چند سایت را با هم مقايسه کرده و بهترین قیمت را پیدا کنید.

شما برای بهتر شدن دکوراسیون داخلی خود می توانید رنگ یکی از دیوارها را نسبت به بقیه دیوارها مجزا کنید. با گذاشتن گلهای تزئینی در فضاهای پرت خانه می توانید آن فضا را به شکلی جذاب پر کنید . این مسئله در خانه های آپارتمانی، بیشتر مهم است چون شما از نعمت خانه های ویلایی و باغچه بی نصیب هستید اما این بدان معنا نیست که به طور کامل از داشتن گیاه محروم شوید. بسیاری از اوقات پیش آمده که یک وسیله بسیار ارزان از نمونه های فوق لوکس و گران قیمت زیباتر شده و به دکوراسیون منزل بیشتر نشسته است.

دیدگاهتان را بنویسید