طراحی نمای ساختمان – شرکت عمرانی زانیس سازه

در واقع در این طبقه بندی به مقوله های بسیار مهمی چون نقشه داخلی، نور محیطی، پوشش دیوار و کف و البته مبلمان و اثاثیه به شکل جداگانه و متناسب با سبک طراحی پرداخته می شود. چیدمان داخلی و استفاده از فضا برای زیباسازی چشم انداز را به انواع گوناگون تقسیم می کنند که می توان گفت بر اساس دوره های زمانی دکوراسیون را به انواع سنتی، کلاسیک و مدرن دسته بندی کرد که هر کدام از این سبک ها دارای زیر شاخه ها و استانداردهای مربوط به خود به ویژه در بخش انتخاب مبلمان و اکسسوری های به کاربرده شده است.

هر کدام از صحنه ها شامل آبجکت ها و فایل های تری دی مکس و نورهای IES و تکسچر و … سرفصل دروسی که هر یک از این آموزشگاه ها به هنرجویان ارائه می دهند با یکدیگر متفاوت است؛ اما به طور کلی شما می توانید در مورد سبک های معماری، نرمافزار های موردنیاز برای معماری، کاربرد رنگ و نور، طراحی نما و دکوراسیون هر یک از فضاهای مختلف آموزش ببینید.

دکوراتور ها معمولا به تنهایی کار می کنند و زمانی کار آنها آغاز می شود که مسائل مربوط به ساخت و فعالیت های ساختمان در بخش داخلی تمام شده است، بیشترین ارتباط متخصصین این حوزه با سازندگان مبل، خیاط، پردهدوز و فعالان در بخش صنایع دکوری است. دانشگاه های علمی کاربردی و آزاد دوره هایی مرتبط با این عنوان بدون کنکور و آزمون ورودی برگزار می کنند حتی می توان در مراکز جهاد دانشگاهی و فنی حرفه ای گواهی معتبری از این رشته گرفت. از پر طرفدارترین سبک های دکوراسیون داخلی می توان به سبک کلاسیک، نئو کلاسیک، مدرن، پست مدرن و مینیمال اشاره کرد که در یک مطلب دیگر به طور مفصل در مورد همه ی این سبک ها صحبت می کنیم و مطالب ارزشمندی را در اختیارتان قرار می دهیم.

نکته مهم دیگری که در مورد این کف پوش ها وجود دارد نرمی آن ها است. این دو عنوان معمولا با یکدیگر اشتباه گرفته می شوند در حالی که کاملا متفاوت هستند، در واقع باید گفت دکوراسیون داخلی شغلی است که نیاز به دانش و فعالیت های عملی ندارد و بیشتر بر اساس مهارت و سلیقه پیش می رود و برای موفقیت در این شغل دوره هایی وجود دارد که به شناخت و بررسی سبک ساختمان ها، انواع مبلمان، انتخاب المان ها و غیره می پردازد. به دلیل تنوع بالای آجر ها در سایز و رنگ شما می توانید گزینه های بیشتری برای نمای ساختمان خود داشته باشید و معماران می توانند با توجه به سلیقه شما این طراحی را انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید