طراحی نمای ساختمان – راد استون

مشتریان گرامی می ­توانند خرید آنلاین خود را در سایت والینو به ثبت برسانند و درب منزل خود تحویل بگیرند. مبلمان چوبی به همراه کوسن های سنتی طرح ترمه، می تواند الهام بخش یک خانه ایرانی تمام عیار باشد. شاید پس از شنیدن اسم فرش ایرانی، سریعا فرش های دستبافت گران قیمت به ذهن شما خطور کند، ولی جای نگرانی نیست، شما می توانید، با استفاده از فرش های ماشینی طرح دستبافت، نیز دکوراسیون خانه خود، را با اصول ایرانی طراحی کنید.

دکوراسیون داخلی منزل ایرانی، چگونه می تواند هویت ایرانی خود را به منصه حضور بگذارد؟ مواردی که ذکر شد از مزایای و ویژگی های آجر است که توسط معماران ساختمانی برای نمای بیرونی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان یک هنر معماری اصیل ایرانی شناخته شده است. حتما از عناصری چون، فرش ایرانی، قالی، گلیم، مبلمان سنتی، کوسن های طرح ترمه، کرسی ها، تاقچه ها (shelf)، ظروف برای نصب روی دیوار و گلدان های گلی برای چیدمان در نشیمن استفاده کنید.

استفاده از شلف ها یا همان تاقچه ها، به عنوان تنها عنصر طراحی مشترک بین سبک ایرانی و مدرن محسوب می شود، که می تواند با قرار گرفتن در نشیمن و اتاق ها، به فضای خانه شما زیبایی زیادی هدیه کند. بهتر است از فرش های استفاده کنید، که کل فضای پذیرایی شما را پوشش ندهد، و بخشی از کف پوش شما نمایان شود، تا زیبایی فرش پهن شده و کفپوش در کنار هم، جلوه بصری زیبایی به فضای پذیرایی شما هدیه کند.

در اینجا سعی می کنیم تا شما را برای زمانی راهنمایی کنیم که برای خرید پارکت به بازار میروید و قصد انتخاب یک برند را دارید، زیرا که تنوع این جنس از پوشش کف در بازار دکوراسیون داخلی بسیار زیاد است و انتخاب از میان آنها برای افرادیکه از این کار سررشته ای ندارند، بسیار سخت خواهد بود. از این رو این فضا باید، از هر نظری برای افراد خانواده دارای راحتی و آسایش باشد. جلوهای که با همان نگاه اول، سلیقه خانم خانهدار را رو میکند. استفاده از رنگ سیاه پاسخگوی تمامی سلیقه ها می باشد و باعث ایجاد عمق در فضای اتاق می شود.

دیدگاهتان را بنویسید