طراحی دکوراسیون داخلی

وجود ماده ای مصنوعی با نام پلی پروپیلن و ترکیب آن با الیاف شیشه ای باعث ایجاد یک پوشش ارتجاعی در سطح شده که ضربه ناشی از زلزله را در جهات مختلف انتقال می دهد و از ریختن دیوار جلوگیری می نماید. مثلا در خانههای ال شکل که کوچک هستند نیازی به چسباندن مبلها به دیوار نیست زیرا نزدیکی مبلمان شما به همدیگر، باعث ایجاد فضای صیممانه میشود. عوامل زیادی برای طراحی نمای بیرونی ساختمان وجود دارد که شناسنامه ساختمانتان را به بهترین شکل باید ساخت. سقف نیز یکی از عوامل مهم است که زیبایی منزل را به همراه دارد .

ضمن اینکه اجرای یک زیرسازی خوب و بی نقص، نمای ساختمان را از رطوبت و زلزله در امان نگاه می دارد. در صورتی که شما طرح یا رنگ سرامیک یا پارکت کف خانه خود را نمی پسندید ، می توانید به راحتی طرح مدنظر خود را جایگزین کنید . حال یک پیراهنی که مدل آن را دوست ندارید را به تن کرده اید اما از رنگش خوشتان آمده است . اما رنگ آن را دوست ندارید .

آن ها به خوبی می دانند که انتظار روانی افراد از اتاق خواب، آرامش است از این رو با در نظر گرفتن وسایل و چیدمان اتاق، هارمونی رنگ ها، کفوش و میزان نور فضا مدلی از کاغذ دیواری اتاق خواب را انتخاب می کنند که به شما آرامش القا کند. برای مثال در محیطی که وسایل دکوراتیو براق زیادی دارد، استفاده از کاغذ دیواری با طرح ترکیبی و یا مات، گزینه مناسبی است.در نظر گرفتن ابعاد فضای اجرا و ویژگی های معماری آن :در مورد فضاهای کوچک، انتخاب طرحی که به بزرگ و بلند نشان دادن فضا کمک کند در اولویت است و تا جای ممکن باید از طرح های شلوغ اجتناب کرد.

خواص طبیعی این مواد باعث شده است که طیف گسترده ای از نماهای خلاقانه در اختیار مهندسین و معماران قرار بگیرد. کودکان اغلب علاقه خاصی به کارتون و نیز عروسک دارند و پوستر دیواری کودک می تواند این مورد را در دیوار اتاق خواب کودک فراهم نماید. در خانه های خلوت و کوچک از کاغذ دیواری با رنگ های روشن استفاده می کنند. این مثال زدم تا کمی بیشتر اهمیت رنگ برای شما تشریح شود . این کار به ریخت و پاش و هزینه زیاد نیاز ندارد . این پروژه می تواند دربرگیرنده موارد بسیاری از جمله خرید و انتخاب مبلمان و سایر لوازم منزل و یا طراحی داخل منزل، محل کار و …

دیدگاهتان را بنویسید