طراحی دکوراسیون داخلی منزل و طراحی داخلی ساختمان هیرادانا

طراحی باز: اینکه فضا رو با دیوار و در و کابینت محدود نکنین و فضا رو با نقشه باز طراحی کنین، اون رو بزرگتر نشون میده، مثلا در آشپزخانههای کوچک میشه از قفسههای باز به جای کابینت استفاده کرد. میتونن به بازتاب نور و بزرگتر نشون دادن فضا کمک کنن. پس استفاده از نور طبیعی یا انتخاب رنگهای روشن به شما در این زمینه کمک میکنه. یا ترکیب رنگهای نقرهای، طلایی، سفید و مشکی کمک زیادی به لوکس بودن فضا میکنه. اول اینکه باید ببینیم منظور از لوکس بودن چی هست؟

اگر علاقمند به تحصیل رشته طراحی دکوراسیون داخلی در دانشگاه هستید باید بدانید که دریافت مدرک طراحی و دکوراسیون داخلی با طی کردن ۲۱ واحد درس عمومی و ۱۱۴ واحد اصلی و اختصاصی میسر است. رنگ هایی را انتخاب کنید که با هم در تضاد هستند. آنچیزی که سبب زیبایی دکوراسیون منزل می شود استفاده از وسایل گرانقیمت و لوکس نیست بلکه خلاقیت و هنر شماست که می تواند به راحتی و با استفاده از کمترین وسایل و با ایجاد یک دکوراسیون داخلی ارزان بهترین دکوراسیون را برای لذت بردن و زندگی ایجاد کند. بنابراین بهترین گزینه برای پارکت در محیطهای مرطوب است.

در این چند سالی که در صنف دکوراسیون داخلی افتخار داشتیم که خدمتگزاری شما مردم خوب کشورمان را داشته باشیم خیلی از مشتریان از میزان تفاوت پوستر و کاغذ دیواری سوال می کنند، البته درسته است که هر دو به نحوی چاپ میشوند اما مهترین بخش را میتوانید به ابعاد و اندازه آن اشاره کنیم، در واقع ابعاد پوستر به صورت دل بخواه در اذارن دکور فرقی ندارد که ابعاد شما کوچک باشد یا بزرگ برای دیوار یا ستون منزلتان همه را انجام وظیفه خواهیم کرد، حتی خاطرم است چندین مشتری که مایل بودند عکس خود فرزندانشان را چاپ بکنیم روی دیوار بزنیم البته با کیفیت بالا این مهم رخ داد و توانستیم بهترین و بالاترین سطح کیفیت از چاپ را تقدیم کنیم، این موضوع را هم در پرانتز خدمت شما عزیزان عنوان کنیم که همه ی قسمتهای پوستر دیواری مربوط به داشتن دستگاه چاپ نیست بلکه کیفیت عکس هم مهم است، اینکه با دوربین قوی گرفته شده باشد و اینکه تا چه میزان همکاران بنده در چاپخانه قادر هستند کیفیت کار را بالا ببرند تا قادر باشیم یک پوستر عالی را تقدیم حضور شما کنیم.

معمولا سبک کلاسیک به دلیل ویژگیهایی که داره، جزو سبکهای لوکس محسوب میشه: کیفیت بالای متریال، ظرافت و تزئینات بیش ازحد، استفاده از رنگهای غنی و … رنگهای غنی: استفاده از رنگهایی برگرفته از جواهرات مثل سبز، بنفش و … اگر دیوار ساختمانی اصولی ساخته نشود و سنگی از نوع با کیفیت و مرغوب در نمای ساختمانی استفاده نشده باشد یا به هر دلیلی دیوار ساختمانی بر سر رهگذری خراب گردد. همچنین با توجه به اصول قنگ شویی، استفاده از رنگ های متناسب و قراردادن وسایل در جهت های درست می توان به هدف فنگ شویی دست پیدا کرد. رعایت تناسبات: در این مورد قبلا هم توضیح دادیم که با رعایت نسبت 2 به 3 در انتخاب مبلمان و چیدمان میشه تعادلی بین فضای مثبت و منفی ایجاد کرد، در نتیجه فضا از اونچه که هست کوچکتر به نظر نمیرسه.

دیدگاهتان را بنویسید