طراحی داخلی منزل ایرانی

همان طور که گفتیم کاغذ دیواری های باکیفیت پاره و خراشیده نمی شوند اما اگر به هر دلیلی این اتفاق افتاد، به راحتی می توانید به کمک چسب مخصوص آن را روی دیوار بچسبانید، آنگاه خواهید دید که کاغذ دیواری بدون هیچ درزی به دیوار می چسبد. همان طور که پیش از این بیان کردیم انواع و اقسام کاغذ دیواری در بازار وجود دارد و تنوع رنگ و طرح این نوع دیوارپوش به قدری بالا است که خرید کاغذ دیواری را پیچیده و مشکل میکند. وقتی صحبت از نمای آجر در مقایسه انواع نمای ساختمان میشود اغلب تصوری از آجرهای پهن و زرد رنگ در ذهن به وجود میآید در حالیکه امروزه با ورود تکنولوژیهای جدید صنعت آجر به صنعت ساختمان آجرهایی تولید میشود که از نظر کیفیت و سایز برتری قابل ملاحظهای نسبت به انواع قدیمی آن دارند.

قرنیز با سه متریال ام دی اف، پی وی سی و پلی استایرن تولید و به فروش میرسد. همچنین شمعدانها و چلچراغهای بزرگ شیشهای در سبک ویکتوریایی زیاد استفاده میشود که به ابهت و جبروت این نوع طراحی دکوراسیون میافزاید. از آینه های بزرگ و لوسترهای چلچراغ کریستالی استفاده می شود. در واقع لمینت ها به طور غیر مستقیم و از طریق چوب های فشرده شده تولید می شوند. شما می توانید جدیدترین و شیک ترین طرح های تولید شده بروز را در این فروشگاه پیدا کنید. پارکت لمینت: پارکت های لمینت نسبت به دو نوع قبل قیمت بسیار پایین تری دارند.

سبک ویکتوریایی یک سبک اشرافی و لوکس و بسیار گران محسوب می شود. در این سبک به طراحی و کنده کاری روی چوب و لوازم و مبلمان چوبی بسیار اهمیت داده می شود. سبک دکوراسیون داخلی امروزی هم یکی دیگر از سبک های پرطرفدار است که شما می توانید از آن برای طراحی داخلی فضای منازل مسکونی و یا محیط کار خود استفاده نمایید. اجرای نمای سیمانی رومی بیشتر برای ساختمان های ویلایی متداول است.

این سنگ تاریخچه ی غنی و پر سروصدایی داشته است و در زمان های قدیم از جمله متریال های برتر برای طراحی نمای ساختمان ها بوده است. دسته ای از پارکت های چوبی و لمینت هستند که علاوه بر کف ساختمان بر روی دیوار نیز نصب می شوند. سبک اسکانیدناوی سبکی ساده و کاربردی است که با استفاده از نور و رنگ آرامش را به فضا می آورد.استفاده از مبلمان ساده با رنگ های روشن ،استفاده از چوب در کف سالن و همچنین به کاربردن قابها و وسایل تزیینی از ویژگی های این سبک است.در واقع می توان گفت سبک مینیمال سبکی ساده شده از سبک اسکاندیناوی است.

دیدگاهتان را بنویسید