طراحی داخلی – طراحی دکوراسیون داخلی منزل – طراحی سه بعدی ساختمان

ترکیب رنگ سفید و آبی از مهمترین ویژگی های طراحی به سبک ساحلی است. نمای خارجی: در طراحی ساختمان، نما مهم ترین بخش به شمار میرود زیرا با توجه به اینکه نمای ساختمان در مقابل عوامل جوی قرار دارد در انتخاب مصالح برای نماسازی باید دقت شود تا نمای ساخته شده اولا در مقابل عوامل جوی مقاوم بوده و در ثانی زیبایی لازم را داشته باشد و همچنین با نمای ساختمانهای مجاور هماهنگی داشته باشد.

هر یک از بخش های ساختمان میتواند بطور خاص و یا هماهنگ با دیگر بخش ها طراحی شود. اکنون به کمک طراحی های زیبا و متنوعی که در بازار موجود است، می توانید خانهی خود را به شکلی مناسب و زیبا تزیین کنید. در کنار این محصولات، خوگر، عرضه کننده لوازم برقی از برترین برندهای ایرانی و خارجی است یعنی برای خرید تلویزیون، یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، جاروبرقی، اتو، کولر گازی، مایکروویو، پلوپز، غذاساز و سایر وسایل برقی خانه و آشپزخانه هم نیازی به مراجعه به بازار ندارید و کافی است با چند کلیک، تنوع بالایی از لوازم خانگی برندهای معتبر مثل بوش، سامسونگ، ال جی، ایکس ویژن، جی پلاس، پاکشوما، اسنوا، امرسان، پارس خزر و غیره را مشاهده و از خریدی آسان و مطمئن لذت ببرید.

اگر طول سقف تا کف خانه شما بین 240 تا 300 سانتی متر باشد، باید اندازه طول دیوارهای خود را گرفته و عدد حاصل را بر 53 تقسیم کرده و عدد به دست آمده را بر 3 تقسیم کنید. دراین میان سنگ تراورتن با توجه به تنوع زیاد در رنگ و طرحهای زیبای طبیعی خود توانسته جایگاه ویژهای در بین سایر انواع سنگ ها به خود اختصاص دهد. هزینه حمل و نقل در این روش برای کالا تا وزن ۳ کیلوگرم به طور میانگین بین ۵۵/۰۰۰ تا ۱۰۰/۰۰۰ هزار تومان و طبعتا هرچه وزن بالاتر مبلغ افزایش پیدا می کند .

استفاده از این ملات در نماسازی استحکام بنا را حفظ کرده و به دوام و پایداری ساختمان کمک می کند در نتیجه سیمان باعث افزایش عمر ساختمان نیز می شود. پنل های آلومینیوم کامپوزیت می توانند بدون آنکه سختی و استحکام خود را از دست دهند، بنا به صلاح دید معماران در طراحی نما، به اشکال گوناگون تبدیل شوند. البته باید دقت نمود که بسیاری از طرح های موجود به صورتی طراحی می گردند که قابلیت استفاده در اتاق خواب های دخترانه و پسرانه را خواهند داشت. می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید