طراحی,اجرای,دکوراسیون داخلی,نما,تعمیرات ساختمان,پروژه معماری,شرکت طراحان کندو,دیزاین

بسیاری از افراد در ایام کرونا وقتی تصمیم به تغییر دکوراسیون داخلی منزلشان گرفتند، بیشتر به دنبال رنگهای خنثی، رنگهای روشن و آرامشدهنده بودند. انتخاب رنگهای مناسب برای اتاق خواب و یک چیدمان اصولی برای این فضا میتواند دکوراسیونی آرامبخش برایمان به ارمغان آورد. خانههای با کلاس و تجملاتی که در آنها از ملزومات گران قیمت و مدرن زیادی استفاده شده است، نیازمند یک پوشش مدرن و باکلاس برای دیوارهای خود هستند. در بخش هایی وجود دارد که میتوانیم پارکت ها را نیز به صورت ضربدری هم نصب کنیم.

علاوه بر قدرت چسبندگی هر چه وزن سنگ پایین تر باشد هم وزن مرده ی ساختمان کاهش پیدا می کند هم اینکه امکان سقوط کمتر خواهد بود. اینکه هر رنگی چه ویژگیهایی دارد و چه تاثیری بر روح شما میگذارد بسیار مهم است. از این رو انتخاب سنگ زیبا و با دوام تاثیر بسزایی در این امر دارد.

در مورد نحوه چیدمان آن بهتر است مبل ها را تقریبا چسبیده به دیوارها قرار داد علت انتخاب شکل بدون منحنی نیز این است که مبل ها در کنار دیوار صاف ترکیب مناسب تری را ایجاد نمایند. 1. چه ایدههایی برای دکوراسیون اتاق خواب بدون تخت وجود دارد؟ برای محوطه سازی فضای سبز، باید صبر و حوصله به خرج دهید. ارتفاع لازم را برای نصب قرنیز ندارند؛ پس باید از ابزارهای دیگر همچون اسکوتی و میت استفاده نمایید. شما چه ایدههایی برای چیدمان و دکوراسیون داخلی هال و پذیرایی منزلتان دارید؟ 1. دو دست مبل را چگونه در پذیرایی چیدمان میکنید؟

3. مبل ال کنج را چگونه چیدمان میکنید؟ 2. مبل و میز ناهار خوری را چطور ست میکنید؟ رنگهایی مثل آبی، صورتی کمرنگ، بژ، سبز سدری یا نارنجی؛ شما کدام را انتخاب میکنید؟ از سویی دیگر توجه به اصول زیباییشناسی و حفظ هارمونی در انتخاب رنگ، مسئلهی مهمیست که در کنار تاثیر روانی رنگها باید مد نظر قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید