صفر تا صد طراحی دکوراسیون داخلی به سبک ایرانی

این باکس ها می توانند یکی از دیوارهای اتاق پذیرایی شما را بطور کامل پوشش دهند و برای تزیین و نظم دهی وسایل دکوری شما مورد استفاده قرار گیرند. افزدون یک عنصر دکوری به منزل کم هزینه ترین تغییر دکوراسیونی است که میتوانید انجام دهید و چشم اندازی جدید در خانه پدید آورید. به همین منظور ما در سایت مبل و دکور برای کسانی که نمیخواهند همان همیشگیها و تکرار شدنها شامل حالشان شود، مجموعه ای از بهترین و جدیدترین ایده های جالب و خلاقانه برای دکوراسیون منزل را گردآوری کرده ایم که مطمئن هستیم از تماشای انها لذت خواهید برد و کلی ایده خواهید گرفت.

هرکسی که در ایده و خلاقیت پیشرو باشد میتواند بهترین و جذابترین طرح و مدلها را برای طراحی داخلی منزل خود، خلق کند. فنی که برای داشتن تناسب در دکوراسیون داخلی و چیدمان صحیح اشیا در ساختمان های مسکونی، تجاری و.. بلکه علم فنگ شویی در منزل همزمان که به سلیقه افراد احترام می گذارد کمک می کند که بتوانند دکوراسیون و چیدمان فضای منزل و محیط کار خود را به نحوی بچینند که بالاترین میزان انرژی در محیط برقرار شود و بتوانند از زندگی خود لذت ببرند. ایده هایی هرچند مختصر ولی مفید فایده، که روزمرگی و یکنواختی را از زندگی و محیط اطرافمان دور میکند.

هدف علم فنگ شویی این نیست که بگوید سبک زندگی افراد اشتباه است. دو اصل مهم در فنگ شویی وجود دارد که این اصل بین یین (زنانگی) و یانگ (مردانگی) می باشد. در واقع این اصل معتقد می باشد که باید بین یین و یانگ تعادل برقرار گردد. زیرا قدمت این اصل به هزاران سال پیش باز می گردد. زیرا تمامی اصول زندگی، شادی، موفقیت، خوبی و بدی همگی در اثر تعادلی که میان زن و مرد است شکل می گیرد. استفاده از این وسایل زیبا و تزیینی در همه جای خانه از سرویس بهداشتی تا اتاق پذیرایی و نشینمن نرمال است.

در استفاده از تابلوها دقت کنید! ها قاب هایی از جنس چوب یا فلز تهیه کنید. سنت و متونی که در رابطه با فنگشویی وجود دارد نشان می دهد که فنگ شویی با درجات مختلف متشکل از پنج عنصر آتش، زمین، چوب، فلز و آب می باشد که هر کدام رنگ و المان خاص خود را دارند. هر فرد دیدگاه خاصی در رابطه با زیبایی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید