شرکت معماری و دکوراسیون دکوطرح 09122460089

بخشهای دیگر را هم شامل می شود اما عمده فروش این محصولات روی هم چند عدد و قلم بالا است که به خوبی میتواند برای مشتریان نمایانگر یک چاپ قوی روی دیوار باشد. سلام برای یه سالن حدودا ۷۵مترمربع چند متر پارکت لازمه؟ از این مدل آینه برای طراحی مینیمال استفاده می کنند. ممکن است برخی از مدل ها از نظر رنگ و طرح برای شما زیبا باشند اما دوام مناسبی با محل کار شما نداشته باشند همین باعث می شود با گذشت زمان کوتاهی مجبور به تعویض شوید.

مشخصه اصلی سبک باروک چوب و رنگ طلا است. این سبک عبارت است از معماری کلاسیک بی ساختار و دارای تزئینات زیاد و عجیب و غریب. فرم این سبک از مایههای هنر نوین نشات گرفته که از طبیعت، آفتاب، گل و گیاه الهام میگیرد. سبک اسکانیدناوی سبکی ساده و کاربردی است که با استفاده از نور و رنگ آرامش را به فضا می آورد.استفاده از مبلمان ساده با رنگ های روشن ،استفاده از چوب در کف سالن و همچنین به کاربردن قابها و وسایل تزیینی از ویژگی های این سبک است.در واقع می توان گفت سبک مینیمال سبکی ساده شده از سبک اسکاندیناوی است.

برخی از تزئینات این سبک خیلی پر کار هستند و نمی توان از آن ها در فضای منازل کوچک استفاده نمود و برای آنکه بتوانند زیبایی خود را به بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارند به فضای بزرگی نیاز دارند. دکوراسیون فقط برای زیبایی نمی باشد بلکه در صورت رعایت اصول و قوانین مربوط به آن باعث ایجاد فضای زیاد و افزایش کاربرد قسمت های مختلف خانه می شود.

کاربرد وسایل تزئینی براق و اشکال هندسی و رنگ های خنثی از شاخصه های آن محسوب می شوندو کفپوش خانه معمولا سنگ مرمر و سرامیک است. استفاده از وسایل و تابلوهای هنری و اشکال هندسی در این سبک بسیار مشهود است.به کاربردن تابلوهای گران قیمت، دکوراتیوهای هنری مثل مجسمه ، سفال ، لوسترها و آباژورهای خاص و پر زرق و برق به همراه آینه ها ی دکوراتیو به هنری بودن این سبک می افزاید. و ویژگی بارز آن کاربردی بودن و نحوه چیدمان وسایل و تریینات آن است. نکته سومی که در خرید پوستر دیواری باید در نظر بگیرید، بر قرار بودن هارمونی بین تصویر پوستر دیواری و دکوراسیون داخلی خانه یا محل کار شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید