سنگ تراورتن , میهن استون بانک اطلاعاتی سنگ ساختمانی

طراحی سنتی بر روی هماهنگی، نظم و جذابیت دوستانه آن تأکید دارد. دکوراسیون سنتی برای کسانی که عتیقهجات، آثار هنری کلاسیک، تقارن و دیگر عناصر تاریخ را دوست دارد، انتخابی عالی است. ترکیب چوب و پارچه از ترکیبهای موردعلاقه در سبک دکوراسیون سنتی بوده است. دکوراسیون داخلی از سبک ها و گرایش های متنوعی پیروی می کند و آنها را با هم به ارمغان می آورد تا سبک شخصی کاربر را بیان کند. دکوراسیون داخلی برای بسیاری از مردم یک سرگرمی است چرا که بدون نیاز به هیچ مدرک دانشگاهی می توانند در ایده پردازی برای دکور کردن خانه خود مشارکت کنند.

با این انتخاب ، مطمئن داشته باشید که طرح شما علاوه بر زیبایی فوق العاده ، نمای خانه شما را خاص و منحصر به فرد میکند . جنس این کاغذ دیواری از الیاف شیشه ای بهم بافته می باشد که از ترک خوردن دیوار در هنگام وقوع زلزله و یا نشست دیوار جلوگیری می کند.

گروه معماری سفید فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ شروع کرده است؛ و با استفاده از تیمی مجرب و حرفه ای که در زمینه معماری داخلی، مرمت ابنیه تاریخی و دکوراسیون داخلی که بسیار نوآور و خلاق، مجرب و متعهد هستند؛ فعالیت خود را شروع کرد… تنها هزینه بتن آن مقداری بیشتر از بتن معمولی است اما هزینه های جانبی نماهای دیگر را ندارد.

از دیگر قابلیت های پوستر دیواری که آن را به یک انتخاب فوق العاده تبدیل می کند . نام دیگر این سنگ سنگ خارا است اما در صنعت سنگ و ساختمان، بیشتر با عنوان گرانیت شناخته می شود. این بخش بندی و فضاسازی کمک می کند تا در خرید مبلمان هم انتخاب های بهتر و دقیق تری داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید