سلام. خواستم تشکر کنم ازتون

با توجه به اینکه قیمت پوستر دیواری دیاکو دارای نوسانات زیاد و نرخهای مختلف است لذا با توجه به این امر پیشنهاد میشود با مراجعه حضوری به بازار این محصول و بازدید از آن از قیمتهای قطعی پوستر دیواری دیاکو مطلع شد. کاغذ دیواری دیوارپوشی است که افراد زیادی تمایل دارند از آن در جهت تزیینات داخلی استفاده کنند.در واقع کاغذ دیواری ها دارای مزایای بسیار زیادی هستند که موجب شده استفاده از آن در دکوراسیون ها افزایش پیدا کند. یکی از مزایای بسیار مهم کاغذ دیواری ها نصب آسان و فوری این دیوارپوش می باشند.

از جمله مزایای این دیوارپوش محبوب میتوان به قیمت پایین ، کیفیت بالا ، تنوع طرح و رنگ و غیره اشاره کرد. از بهترین نوع کاغذ کوتد می توان به کوتد لمینت اشاره کرد. برای خرید این کاغذ می توانید همین حالا با شرکت ما تماس بگیرید و نسبت به خرید این کاغذ رنگی اقدام کنید. اما نکته خوب اینجا است که شما می توانید برای خرید این کاغذ به قیمت ارزان تر از بازار همین حالا اقدام کنید، تهران پرینت یکی از نمایندگی های معتبر این کاغذ است و می تواند شما را با تخفیف ویژه ای که مد نظر دارد شگفت زده کند.

این نوع سبک به سبک مینیمال نزدیک می باشد در اصل سبک مینیمال بیشتر ویژگی خود را از سبک اسکاندیناوی مدرن الهام می گیرد. یکی از رویاییترین و جذابترین نوع پوستر دیواری، پوستر دیواری سه بعدی سقف است که بنا بر سلیقه خود و اطرافیانتان میتوانید آسمانی پرستاره و یا آسمان آبی و آفتابی و یا حتی آسمانی ابری را وارد ساختمان خود کنید و همیشه در بالای سر خود آسمان دلخواه خود را تجسم نمایید و از وجود آن لذت ببرید. کاغذ های پشت چسب دار pp در واقع همان لیبل هایی هستند که در روی شیشه های نوشابه زده می شوند و نسبت به دیگر انواع کاغذ های پشت چسبی قیمت پایین تر و دوام بالا تری را دارند.

کاغذ کوتد نوعی از کاغذ می باشد که به علت جذب بالای جوهر و دوام بسیار زیاد و همچنین قابلیت بازیاف بالایی که دارد در انواع چاپ خانه ها برای امور مختلف استفاده می شود. شما می توانید برای سفارش این کاغذ ها چه به صورت تیراژ پایین و چه به صورت تیراژ بالا از ما تماس بگیرید. در بازار کاغذ دیواری ها در تنوع قیمت بوده و برخی از کاغذ دیواری ها با قیمت های ارزان به فروش می رسد که اغلب این کاغذدیواری های ارزان کیفیت بسیار پایینی داشته و به سرعت آسیب می بینند. بقدری کیفیت نصب و جنس کاغذدیواریاتون خوب بود که برای اولین بار خانومم نتونست از چیزی ایراد بگیره.

دیدگاهتان را بنویسید