سبکهای طراحی نما/ویژگی های یک نمای خوب ساختمانی

سه اصل مهم سادگی، انرژی و طبیعت در طراحی دکوراسیون داخلی سبک ژاپنی نقش اساسی دارد. پیدا کردن مکان مناسب برای هر وسیله نیز مهمترین اصل در طراحی داخلی ژاپنی میباشد. هر جزئیاتی کیفیت بالا دارد و ساختوساز خوب انجام میشود. عایق صوتی : طراحی نمای ساختمان و استفاده از مواد و مصالح مناسب و با کیفیت می تواند به عنوان یک عایق صوتی مانع از نفوذ صوت از بیرون ساختمان به درون آن یا بالعکس شود .

از سبک های دکوراسیون و طراحی داخلی، طراحی اسکاندیناوی مواردی چون آرامش، خلوص، سادگی در طراحی داخلی استفاده میگردد… یکی از مشخصههای اصلی سبک اسکاندیناوی رنگ سفید است که بهمانند برف و یخ در شمال اروپا میباشد. اکباتان دیزاین عرضه کننده متنوع ترین پارکت لمینت کف ساختمان ، کفپوش لمینت با طرح ها و رنگ های بسیار جذاب ، مناسبترین قیمت پارکت لمینت و لمینیت کف زمین . البته در این فرایند، هماهنگی بین رنگ ها و اجزای داخلی و اثاثیه منزل، جلوهدهی این اجزا را شکیلتر و هماهنگتر به نمایش خواهد گذاشت. البته لازم به ذکر است که موکت پرز بلند با زمینه سه بعدی و چند رنگ نیز تولید شده که از جذابیت خاصی برخوردار است.

اگر در خانه بزرگی زندگی میکنید، که قسمت های مجزایی دارد، میتوانید از چند سبک استفاده کنید. معمولا افرادی که به دنبال محیطی پر از آرامش هستند علاقه زیادی به طراحی داخلی مدرن دارند و معمولاً با استفاده از یک تک رنگ، فضای مدرن در خانه حاکم میشود که در بردارنده یک زندگی راحت و پر از آرامش می باشد. اقداماتی برای طراحی داخلی منزل مثل : انتخاب رنگ دیوار ها ، ست کردن مبل های خانه ، انتخاب کف ، هوشمند سازی خانه ، اسباب و اثاثیه منزل ، و … تصور کنید رنگ غالب اتاقی کاملا سفید است طراحان دکوراسیون داخلی منزل برای ایجاد بافت از پارچههای کتانی، صندلی مخملی، کوسنهای ابریشمی براق و یک مبل راحتی پنبه ای استفاده میکنند.

در اصول فنگ شویی ژاپنیها از انباشتگی و بینظمی پرهیز میکنند و به رنگ محیط اطراف اهمیت خاصی میدهند. نکته دیگری که از اهمیت زیادی برخوردار است این است که شما باید در مورد سبک های مختلفی که برای نمای ساختمان خود مد نظر دارید، اطلاعات کافی کسب کنید و به دقت آن را مورد مطالعه قرار دهید. به این منظور قبل از عملیان نصب، از نصاب مورد نظرتون بخواهید که هزینه زیرسازی محیط را برآورد کند تا برای محاسبه قیمت نصب پارکت چیزی را از قلم نیاندازید.

دیدگاهتان را بنویسید