راهنمای خرید کاغذ دیواری + 35 طرح مدرن و پرفروش 2022 – آیتم ایکس

از جمله مواردی که گروه دکورمال به آن اشاره می کند سهولت جدا شدن کاغذ دیواری، تفاوت در ضخامت ها و در نتیجه سهولت نصب و مهم تر از همه قابل شستشو یا غیر قابل شستشو بودن آن ها است. ۶ هماهنگی کفپوش خانه با کاغذ دیواری بسیار مهم است. نکته دیگری که می توان از آن به عنوان یکی از امتیازهای بسیار مهم استفاده از پوستر دیواری یاد کرد ، نصب سریع ، راحت و بی دردسر آن است . گونه ای از کاغذ دیواری ایرانی در بازار موجود می باشند که نه تنها قیمت مناسب تری دارند بلکه قابل شستشو می باشند و به راحتی می توان آن ها را تمیز کرد.

در مواردی نیز وجود دارد که فروشندگان قیمت پارکت کف با کیفیت نازل را هم تراز نمونههای گرانتر و مرغوبتر قرار میدهند. این پوشش علاوه براینکه ضد آب است، کیفیت بسیار بالایی هم دارد. دکوراسیون داخلی در روم رومیها اساتید مسلم طراحی بودهاند و هنوز هم از بسیاری جهات خصوصاً در زمینه طراحی کلاسیک، سرآمد طراحان جهان محسوب میشوند. قیمت کاغذ دیواری بسته به نوع چاپ و تصویر و ابعاد متغیر بوده و در بیشتر فروشگاههای معتبر و بزرگی که در راستای فروش ابزارآلات دکوراسیون فعالیت دارند موجود میباشد.

قبل از اینکه اقدام به خرید و اطلاع از قیمت کاغذ دیواری لازم است بدانید که چه نوع کاغذ مد نظر شما می باشد؟ به هنگام خرید کاغذ دیواری باید به مقاوم بودن جنس آن و میزان ضربه پذیری و شرایط شستشوی آن توجه ویژهای داشته باشید. HDF به کار رفته در آن هم محصولی وارداتی از کشور ترکیه است. از آنجا که برخی از مواد لازم برای تولید پارکت لمینت وارداتی هستند، قیمت دلار نیز بر قیمت تمام شدهی لمینت ایرانی نیز تاثیرگذار است. بنابراین قبل از خرید با کارشناسان مجموعه کف پوشان تماس بگیرید تا هم از قیمت پارکت ارزان مطلع شوید و هم از مشاوره رایگان کارشناسان فروش استفاده کنید.

Dey 1, 1397 AP – گاهی نیاز است جهت مشخص شدن اختلاف قیمت انواع پارکت لمینت و کفپوش، لیست قیمتی از همه محصولات را داشته باشیم تا قیمت ها را مقایسه کنیم. به همین دلیل ما محصولات خود را داخل پیج اینستاگرام نیز قرار داده ایم . لازم به ذکر است داشتن یک یا دو رو اضافی از کاغذ دیواری در منزل به شما توصیه می گردد زیرا به دلیل تنوع بیش از حد کاغذ دیواری در بازار و تولید کار های جدید تر ممکن است پس از مدتی به دلیل هر گونه آسیب مجبور به تعویض قسمتی از آن شوید و به سختی از نمونه کاغذ دیواری خود بدست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید