راهنمای خرید پوستر دیواری – نصب پوستر دیواری در 10 گام

قبلا هم بهش اشارهای کردیم، یعنی باتوجه به تناسبات فضا وسیله بچینید. رعایت تناسبات فضایی! یعنی چی؟ ترتیب مراحل اجرای دکوراسیون رو تا حد ممکن رعایت کنید. فضاها رو هم خیلی راحت با شکل چیدمان مبلها یا عناصر جداکننده متحرک و متخلخل مثل قفسه و کتابخانه میشه تفکیک کرد که نیاز به دیوار نباشه و همچنان نور و هوا در فضا جریان داشته باشه اما در عین حال حریم فضایی رعایت بشه.

این نوع پوشش بیشتر در مکان هایی مثل استودیوها، سالن های کنفرانس، کتابخانه ها، لابی ساختمان ها استفاده می شود. اگر دیوار خیلی بزرگی دارید، لازم نیست برای پر کردنش کل سطح رو با تابلوهای کوچک بپوشونید، کافیه از یک تابلو نسبتا بزرگ استفاده کنید یا اگر غذاخوری کوچکی دارین، نیازی به لوستر و چراغآویزهای خیلی بزرگ نیست چون برعکس فضای شما رو کوچکتر نشون میدن.

4. سعی کنید کیفیت همیشه بر کمیت براتون ارجح باشه، چون ماندگاری موضوع مهمیه و اگر شما کلی وسیله ارزون و بیکیفیت داشته باشین، جلوه جالبی نداره اما میشه با تعداد کمتری وسیله باکیفیت به دکوراسیون بهتری رسید. البته این موضوع رو اشاره کنیم که سبکهای دکوراسیون داخلی رو میشه خیلی با وسواس تفکیک کرد و تعداد زیادی سبک رو جداگانه تعریف کرد اما ما در اینجا به سبکهای اصلی که طرفدار بیشتری در دنیا دارن، اشاره میکنیم. تکنولوژی ساخت کاغذ دیواری نان وون در دست تعداد محدودی از شرکت های آمریکایی و اروپایی است و به همین علت معمولا اورجینال و اصلی است و مدل هایی که با همین جنس در کشور های دیگر تولید میشوند تحت نظر برند های اصلی می باشند.

نکته مهم در پوسترهای دیواری در آن است که انتخاب طرح ها را می توان با استفاده از آلبوم ها انجام داد، یا آن که طرح را به صورت سفارشی به واحد چاپی تحویل دهید. راهکارهای زیادی در دنیای دکوراسیون وجود دارند که به شما کمک میکنند یک فضا، بزرگتر جلوه کند و یکی از آنها استفاده از پوستردیواری سه بعدی است.

دیدگاهتان را بنویسید