راهنمای خرید پارکت لمینت به عنوان کفپوش – دکورچوب

در سبک مدرن می توان برای مبلمان اتاق پذیرایی از کاناپه، مبل و میز جلوی آن ، میز ناهارخوری و صندلی، دیوارهای رنگی، ست تلویزیون، کتابخانه و سایر تجهیزات دکوری استفاده نمود . در این نوع دکوراسیون ، معمولا وسایل دکور در یک اتاق محدود به میز، کاناپه و اشیاء معدودی است. اما کاغذ دیواری سه بعدی بر خلاف کاغذ دیواری معمولی که دارای طرح های تکراری است ، طرح های بدون تکرار و معمولا درشت تری دارد . استفاده از آباژورهای کوتاه بر روی پاتختیها ، ضمن ایجاد امکان مطالعه قبل ازخواب ، فضایی رومانتیک نیز در اتاق به وجود می آورد .

همچنین برخی از ساختمان های ویلایی نیز از شیشه به عنوان نما استفاده می کنند. از انواع چوب به کار رفته در ساخت پارکت لمینت ها که میتواند تضمین کننده کیفیت پارکت باشد میتوان به چوب درخت بلوط، افرا، راش، گردو، گیلاس اشاره نمود که جزو چوب های با کیفیت محسوب میگردند و میتوانند کیفیت و طول عمر پارکت را تضمین کنند. نمای سیمانی خاصیت آنتی استاتیک (تمیزکنندگی) ندارد، یعنی به راحتی گرد و خاک را به خود جذب میکند. 5 مصالح پرکاربرد در ساخت نمای ساختمان1. به این ترتیب فضایی مناسب برای مطالعه واستراحت در شب پدید میآید .

هر چه تعداد این نورهای موضعی در داخل اتاق بیشتر باشد ، فضاهای داخلی بیشتر تفکیک می شود و به نظر میرسد که رعایت این نکته برای اتاق خواب ، مناسب است. پوستر دیواری را می توان در هر فضایی به کاربرد، تنوع تصاویر پوسترهای دیواری به قدری زیاد است که می توان طرحی متناسب برای هر مکان را از بین آن ها انتخاب کرد، مثلا برای یک محیط اداری می توان از طرح یک نقشه، یا نمای یک شهر استفاده نمود، البته انتخاب طرح بستگی به نوع کاربرد محیط دارد و امری سلیقه ای می باشد، بهترین جا برای نصب یک پوستر دیواری، اصلی ترین دیوار است.

همیشه رنگ مایههای خاکی را برایاین سبک به کار ببرید (قهوهای مایل به قرمزرنگی اساسی است)و دقت داشته باشید. استفاده از مدل تخت خواب های شیک، نحوه چیدمان مناسب وسایل اتاق خواب و تناسب و هماهنگی رنگ وسایل با سرویس خواب از جمله فاکتورهای مورد توجه ایرانی ها در دکوراسیون داخلی اتاق خواب است.

دیدگاهتان را بنویسید