راهنمای خرید و انتخاب بهترین و ارزانترین کاغذ دیواری سه بعدی – ایسنا

از جمله اینکه کفپوش های مهدکودک، هم شکل و طرح بچگانه دارند هم با فوم داخلی نرمتر شده اند، یا کفپوش های بیمارستانی خاصیت آنتی باکتریال دارند تا مانع گسترس میکروب ها شوند و کفپوش سالن های سینما هم عایق صدا تولید می شوند. کفپوش اپوکسی در دو نوع صنعتی و آنتی استاتیک ساخته می شود که به دلیل دارا بودن خاصیت رسانایی اغلب در مکان هایی که نیاز به حذف الکتریسیته ساکن دارند بهکار برده می شوند، از جمله سالن های تولیدی مراکز صنعتی، شیمیایی، بیمارستانی، نیروگاهی و فرودگاهی. البته اجرای پارکت چوبی که از چوب درختان بلوط و کاج و گردو و راش و بامبو یا افرا در دو نوع سه لایه و تمام چوب ساخته می شود، کمی از نوع لمینت دشوارتر است چون باید حتما روی سطحی یکنواخت انجام شود و ممکن است نیاز به عملیات زیرسازی پیدا کند.

البته این کفپوش ها به صورت تخصصیتر برای مکان هایی مثل مهدکودک ها، بیمارستان ها، سالن های سینما، تئاتر و سالن های ورزشی هم استفاده می شود که در هر مورد با توجه به کاربری مکان می تواند ویژگی های خاصی داشته باشد. 2: شرکت هایی که همانند کارخانه های کشور چین عمل نموده و تا حدی که محصولات خود را به نام کشور چین به بازار معرفی مینمایند و بنا به درخواست خریدار با نام تجاری خریدار تولید میشود که از لحاظ کیفیت هم قادر به تولید محصول درجه 1 و هم درجه 100 میباشند البته تشخیص کیفیت این محصولات برای مصرف کنندگان مقداری دشوار است.

نوعی از پارکت هم موجود است که کاملا ضدآب بوده و عمر طولانی تری دارد و همگی در فروشگاه رونیا موجود می باشد. نصب کفپوش pvc از آنجایی که همانند پارکت ها عایق حرارتی محسوب می شوند، کف اتاق را در تابستان خنک و در زمستان گرم نگه می دارند و نشکستن اشیا و ظروف بلوری و چینی در برخورد با آن ها هم از دیگر مزیتهایشان شناخته می شود. در مورد خرید پارکت لمینت هم بد نیست بدانید از آنجایی که این کفپوش هم از جنس چوب است بسیاری از شرکت ها و کارخانه هایی که سابقه ای در تولید پارکت چوبی دارند، اکنون به تولید پارکت لمینت هم مشغول شده اند و اگر به نصب کفپوش لمینت فکر می کنید می توانید سری به سایتها و نمونه کارهای آن ها بزنید.

همچنین در ادامه آمورش محاسبه و همچنین چگونگی نصب این کفپوش چوبی و لیست قیمت انواع پارکت و لمینت را مطالعه خواهید نمود . این جنس باید با چسب بر روی کف نصب شود و پس از نصب و گذشت یک تا دو روز به دلیل ناصاف بودن سطح آن ، با ساب صاف و صیقلی میکنند. نصب کفپوش سالن ورزشی که معمولا همان کفپوش pvc یا گرانول فوم دار هستند نیاز به زیرسازی کف سالن مربوطه دارند و کاری بسیار تخصصی و مهم است که می تواند روی سلامت ورزشکاران تاثیر بگذارد و با توجه به کاربرد و کاربری سالن ورزشی انتخاب و کارگذاشته می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید