راهنمای انتخاب نمای ساختمان

با نصب کردن چند تا لامپ روی دیوار یا ریسمانهای نوری قسمتهای تاریک خانه را نورپردازی کرد. سایت ها و ابزار های آنلاین و آفلاین مختلفی برای طراحی رایگان نمای ساختمان یا طراحی نمای ساختمان ویلایی وجود دارند اما امروز و در این پست قصد داریم تا به معرفی و بررسی چند نمونه از بهترین های آنها بپردازیم. فقط می ماند طرح و نقش، که باید در آن خلاقیت داشته باشید تا یک ایده جذاب به فکرتان خطور کند. در اینجا روشهای اجرایی رنگهای نما و انواع شناخته شده آن را به اختصار بیان خواهیم نمود.

اگر می خواهید خانه ای تک و خاص داشته باشید باید جسارت اجرایی کردن این طرحها و ایده ها را نیز داشته باشید. دو طرف تخت خواب، روی ستون ها و یا دیوار پشت مبل های تک نفره و یا پشت صندلی تان در اتاق کار مکان مناسبی برای خودنمایی جاشمعی های دکوراتیو است.

در ادامه چند ایده برای تزیین میوه درخت کارج را مشاهده می کنید. با قاب های عکس فضای خانه را رمانتیک کنید : چیدن قاب عکس بر روی دیوار یکی از ایدههای دکوراسیون داخلی خانه است که در بین قشر جوان طرفداران بسیاری پیدا کرده است و در بسیاری از خانهها میتوان دیواری را دید که از عکسهای خانوادگی اعضای خانه و خاطرات آنها پرشده است.

امروزه قاب های عکس با جنسهای چوب و فایبر گلاس در اندازه ها و مدلهای مختلفی در بازار موجود است که می توانید خام آنها را تهیه و مطابق با رنگ دکوراسیون و سلیقه خود آنها را رنگ آمیزی کنید. در ادامه چند طرح و مدل قاب عکس و چیدمان آنها را بر روی دیوار مشاهده می کنید. امروزه با استفاده از تکنیک های مدرن رنگ آمیزی مانند پتینه و دکوپاژ بر روی وسایل چوبی قدیمی، یک اثر هنری خلق کنید. در صورت نپسندیدن بخش های مختلف منزل تنها راه چاره بازسازی منازل است که مستلزم صرف هزینه های تعمیراتی است که امروزه با وجود تورم ، این هزینه بسیار سنگین است .

دیدگاهتان را بنویسید