دکوری و کلکسیونی

با مراجعه به بخش دکوری می توانید از دیگر مدل ها و تصاویر جذاب و جدید دیدن فرمایید. چنین افرادی نیاکان ما بوده اند و ما در سوی دیگر مرزها به دنبال هویت خود می گردیم. بسیاری دیگر از طرح های منبت کاری نیز برای دکور استفاده می شود .

از این کوسن می توانید برای مبل های اتاق نشیمن استفاده کنید و یا از آنها در اتاق خواب استفاده کنید. در نظر گرفتن امنیت در طراحی بسیار حائز اهمیت می باشد.هر کدام از وسایل مربوط به چیدمان علی الخصوص آن هایی که در ارتفاع هستند و یا به دیوار متصلند باید در جای خود محکم و ایمن باشند. و از محصولات دست ساز خانگی و با ساخت اکسسوری های شیک درمنزل برای چیدمان و دکوراسیون منزل خود استفاده کنید که با سلیقه و سبک و سیاق منحصر به فرد شما مطابقت دارند و بعد در نظر بگیرید که این دکوراسیون برای کدام اتاق مناسب تر است و از هنر دیوار تا میزهای عثمانی و بالش همه و همه می توانند بر اساس استایل مورد نظر شما ساخته شوند و در هزینه های خود هم صرفه جویی کنید.

برای الهام بخشی شما ما در این مقاله 58 ایده تزئین دست ساز اتاق را با شما به اشتراک می گذاریم. این آویز دیواری دست ساز را می توانید در اتاق نشیمن، اتاق خواب یا دفتر خانگی خود آویزان کنید. برای ساخت وسایل دست ساز تزیینی، می توانید روی بوم هایی که دارید نوارها یا نقاطی را طراحی کنید و بعد آنها را قاب کنید تا یک گالری دیواری شیک ایجاد کنید. با ایجاد نوارهای خطی روی دیوار می توانید یک ظاهر بافت مانند را ایجاد کنید، این تزئین برای اتاق خواب یا اتاق بازی ایده آل است.

شما می توانید از مواد بازیافت شده یک رنگین کمان متحرک بسازی و آن را در فضاهایی مانند آشپزخانه یا اتاق خواب آویزان کنید. رنگ های خنثی مانند کرم و قهوه ای را برای ایجاد یک ظاهر سنتی انتخاب کنید یا رنگ هایی که بیشتر روشن هستند را استفاده کنید تا اتاق شما روشن تر به نظر برسد. برای مثال ست پروانه ملیله کاری ، یا قاب پروانه میناکاری از نمونه های محصولات فانتزی ما می باشند. برای همین جز اجزای محکم و مناسب برای کفپوش هستند.پارکت زبان گنجشک: از نظر ساختار، ساختاری شبیه چوب بلوط دارد.

دیدگاهتان را بنویسید