دکورینه – مجله آنلاین دکوراسیون داخلی

ترکیب رنگ دکوراسیون پذیرایی وابسته به رنگ و کاغذدیواری پوششی بر روی دیوار و همین طور پایه رنگ لمینت و سرامیک در پذیرایی با در نظر گرفتن قوانین ترکیب رنگ در دکوراسیون داخلی انتخاب میشود. در این قسمت به معرفی طیف رنگ دکوراسیون سال جدید و اعمال آن بر سبکهای مختلف طراحی داخلی منزل میپردازیم.

بنا بر این درخواست تیم طراحی داخلی چهارسو، تمامی تلاش خود را برای ایجاد فضایی مطابق نیازهای کارفرما در چیدمان، انتخاب رنگ مواد و مصالح، مبلمان، کابینت آشپزخانه و نورپردازی کرده است. دوره دکوراسیون داخلی با تدوین درس های تئوری، نرم افزاری، تحقیق و در نهایت چیدمان، این سهم را به خود اختصاص داده است که با هماهنگی و جلوه دادن یک اتاق و یا ساختمان به صورت اصیل و هنرمندانه با سبک و سیاق، خلق یک فضای کاربردی را ممکن می سازد، فضایی اثرگذار همراه با کارایی بالا که معرف هویت، نیاز و درک خواسته های طرف مقابلش است.

از دید خیلی از افراد چیدمان و طراحی داخلی کار بسیار ساده ای است و تنها با سلیقه افراد پیش می رود ، اما این طور نیست و نکات بسیار مهمی در این زمینه وجود دارد که اگر آنها به خوبی رعایت شود ، بهترین و کاربردی ترین استفاده را از فضای منزل خواهید داشت که همین امر به زیبا سازی هرچه بیشتر خانه شما کمک خواهد کرد .

در طراحی دکوراسیون داخلی از نرم افزار های پیشرفته برای نشان دادن خروجی کار استفاده می شود که با کمک این نرم افزارها شما به خوبی قادر هستید تمامی فضاهای خود را قبل از اجرای کار مشاهده کنید با طراحی سه بعدی و خروجی های عکس و فیلمی که از این نرم افزارها گرفته میشود میتوانید تمامی متریال ها ، هارمونی فرمی و رنگی تمامی فضاها به خوبی مشاهده کنید .

دیدگاهتان را بنویسید