دکوراسیون منزل و اصولی که بهتر است بدانید

عدد 3 یک عدد جادویی در دکوراسیون و طراحی داخلی است. مهمترین مواردی که باید در انتخاب کفپوش پارکت مد نظر قرار دهید، مواردی همچون نوع، کیفیت، پوشش، رنگ و سبک طراحی هستند. نباید فراموش کنیم که انتخاب رنگ پارکت نیز باز بسته به فضای مورد استفاده و نیازهای شما متغیر است.

قیمت پارکت لمینت به موارد زیر بستگی دارد اما در تاریخ نگارش این مقاله هر متر مربع پارکت لمینت از 170 هزارتومان تا 900 هزار تومان متغییر است. در صورتیکه متراژ فضای موجود را برای انتخاب پارکت لحاظ کنید در نتیجه میتوانید انتخاب بهتری داشته باشید. میتوانید رنگ را براساس رنگ مبلمان و دیوارهای فضای منزل یا محل کار خود انتخاب کنید.

ساختمان هایی که متراژ بالایی دارند تا حد زیادی دست خریدار را برای انتخاب طرح و رنگ باز خواهند گذاشت زیرا به دلیل بزرگ بودن فضا امکان انتخاب سلیقه ای تا حد زیادی افزایش خواهد یافت. در این روش اجرای نمای کامپوزیت پس از برش و شیار به صورت ثابت، با پیچ یا پرچ بر روی زیرسازی آلومینیومی یا آهنی متصل شده که مراحل نصب آن از سرعت بالایی برخوردار است. طراحی نما ساختمان به شیوه رایج در ایران به سبک نمای کلاسیک و نمای ترکیبی یا نمای مدرن معرفی و نامیده می شود. همین چند مورد را قبل ورود به بازار بررسی کنید و ببینید آیا با نیازها و مقدار بودجهتان متناسب است یا خیر!

یکی از این کفپوش ها که همگی ما به خوبی نیز با آن آشنایی داریم پارکت لمینت میباشد که هیچ یک از کفپوش های موجود در بازار از هیچ لحاظ قادر به رقابت با آن نیستند و محبوبیت خاصی پیدا کرده است. چگونه از پارکت به درستی مراقبت کنیم؟ اگر پارکت را برای شرکت و مغازه خود سفارش میدهید، لازم است به غیر دوام و پوشش آن، مسئله ضخامت را نیز لحاظ کنید. در هنگام چیدمان هر مکانی برای روح دادن به آن و ایجاد ارزشی خاص در آن از لوازم دکوری به حد کافی استفاده می شود تا در عین زیبایی چشم بیننده را خسته نکند.

دیدگاهتان را بنویسید