دکوراسیون مدرن – شرکت دکوراسیون داخلی نما سبز

با توجه به این که تشخیص کالای کپی و درجه 2 از کالای اصلی نیازمند تخصص و تجربه می باشد، لذا برای تهیه کالای اورجینال فقط به مراکز خرید معتبر مراجعه نمائید؛ شرکت دکوراسیون چوبینه نمایندگی رسمی پخش و فروش انواع برندهای ایرانی و خارجی می باشد و با سالها تجربه و سابقه درخشان، فقط کالای اورجینال و اصلی را به مشتریان گرامی ارائه می دهد.

به راحتی قابلیت جابه جایی دارند در نتیجه با خرید آنها کمترین ضرر را متحمل خواهید شد. قابل ذکر است کلیه طرحهای پوستر بر روی کاغذ دیواری های مخصوص printable wallpaper و مطابق با استانداردهای جهانی تولید انجام میشود. به همین دلیل از این نظر تفاوتی بین قیمت انواع پوستر دیواری وجود ندارد.

ارتباط بین معماری ، معماری داخلی و دکوراسیون داخلی با یکدیگر بحدی زیاد است که تشریح هر یک از آنها در این بخش نمیگنجد، در این بخش سعی داریم تا حدودی با دکوراسیون داخلی مدرن و ویژگی های آن آشنا شویم. با استفاده از بتونه ترک های ریز و درشت، زدگی ها، جای میخ و یا هرگونه فرو رفتگی را از بین ببرید . پوسترهای دیواری با دو کیفیت اکوسالونت و یووی چاپ و عرضه می شوند، مزیت های چاپ یووی نسبت به چاپ اکوسالونت در شادابی رنگ، استقامت بالا در برابر شرایط جووی و شست و شو با مواد شوینده، و عدم باز پسدهی رنگ می باشد.

از لحاظ قیمت نسبت به پارکتهای چوبی بسیار ارزانتر بوده و هزینه کمتری را به شما متحمل میکند. نسبت به پارکتهای کاملاً چوبی و یا سرامیگی از مقاوت بیشتری در برابر اجسام تیز برخوردار است. این الیاف دارای ثبات رنگ بوده و در اثر شست وشو با آب تغییر رنگ نمیدهند.

دیدگاهتان را بنویسید