دکوراسیون داخلی منزل لوکس با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت در کوتاهترین زمان

در این بخش نمونه های زیبایی از انواع مدل دکوری چوبی معرفی کرده ایم که امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد. امروزه استفاده از انواع وسایل دکوری و تزئینات چوبی در چیدمان منزل طرفداران زیادی پیدا کرده است. همچنین نور ملایم آباژور می توان فضا را تلطیف کرده و روشنایی لازم برای مطالعه را فراهم کند.

در این اتاق ناهارخوری، قرار دادن ظروف سفید داخل گنجه مشکی، جلب توجه کرده است. در هر قفسه اشیاء بلند را عقبتر گذاشته و اشیاء کوچکتر را جلوتر قرار دهید. هر کس سبک و استایل خاص خود را دارد و همه ی انسان ها با هم هم سلیقه نیستند,خانه شما محل زندگی استراحت و آرامش شماست پس نوع چیدمان آن کاملا باید به گونه ای باشد که باعث ایجاد احساس خوب درون شما شود بنابراین به سلیقه خود احترام بگذارید و دیزاین منزل را کاملا با توجه حس درونی و سلیقه خود انجام دهید. استفاده از رنگ های روشن و لطیف تاثیر فوق العاده ای در آرامش کودک خواهد داشت.

استفاده از گل های مختلف روحیه افراد خانه را زنده نگه می دارد و آرامش خاصی در منزل ایجاد می کند. بهتر است جزئیات مختلف را به صورت جداگانه تهیه کنید و چیدمانی منحصربهفرد و مناسب با فضا را برای آنها در نظر بگیرید. با انتخاب وسایل همرنگ، اشیاء هر چند بیربط را به هم مرتبط کنید. این پوستر ها بصورت 1 تکه ( عرض 184 و ارتفاع 127 ) ، 2 تکه ( عرض 92 و ارتفاع 220 )، 4 تکه ( عرض 194 و ارتفاع 270 ) و 8 تکه ( عرض 368 و ارتفاع 254 ) بوجود می باشد و همان طور که مشخص است محدودیت ابعاد داشته و با توجه به سایز دیوار باید یکی از گزینه ها انتخاب گردد و متراژ اضافه پس از نصب بریده شود که باعث ناقص شدن طرح می شود و یا کوچکتر از دیوار باشد که در نتیجه قسمتهایی از دیوار خالی میماند و مجبور به استفاده از قابهای گچی و چوبی و یا استفاده از متریالهای دیگری برای آن شوید .

نکته ی مهم برای انتخاب این وسیله ی تزیینی ، تناسب آن با فضای داخلی منزل است. در انتخاب وسایل دقت کنید که اندازه و شکل آنها متفاوت باشد تا بیشتر به چشم آیند. استفاده زیاد از رنگ های خنثی در سبک دکوراسیون مینیمال از ویژگی های بارز آن است و باید تا جایی که می توانید وسایل اضافی و دکوری های بیش از حد در این فضا نگذارید. استفاده از یک آباژر زیبا و متناسب با دکوراسیون منزل در کنار مبلمان خانه، نیز می تواند بازتاب یک سلیقه ی مدرن و لوکس باشد. ساعت های رو میزی وسیله ی جذابی برای تزیین دکوراسیون اتاق ها محسوب می شوند، مدل های ساعت رو میزی از نمونه های قدیمی و آنالوگ گرفته تا مدل های پیشرفته و دیجیتالی دارای طرح های جالبی هستند و همین عامل باعث شده که حتی با فرا گیر شدن گوشی های هوشمند، همچنان استفاده از این ساعت ها ادامه داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید