دکوراسیون داخلی منزل با ایده های نو و کاربردی برای خانه های مدرن

وسایل تزئینی به رنگ برنز، رزگلد، طلایی و برنج گزینه های خوبی برای انتخاب هستند. نماهای آجری با توجه به قیمت کم، عایق بسیار خوبی برای حرارت هستند. علاوه بر این، در ساخت آن از هیچگونه مواد شیمیایی استفاده نمی شود، در نتیجه برای محیط زیست مضر نیست. استفاده از مبلمان یا یک صندلی که از مخمل در ساخت آن استفاده شده باشد، را در گوشه ذهن خود داشته باشید. اکسسوری و مبلمان خانه دارای شکل و ظاهری ساده و در عین حال نامتفارن است. در صورتی که علاقمند به استفاده از رنگ های تیره در این سبک هستید، بهتر است در طراحی فضای بزرگ از آن ها استفاده نمایید.

برای انتخاب رنگ در این سبک می توانید از رنگ های آرام بخشی هم چون آبی، سبز، خاکستری روشن و صورتی در کنار رنگ ها غالبی هم چون رنگ تیله ای، نیلی و زمردی استفاده نمایید. در کنار رنگ های برنز و رزگلد می توانید از رنگ هایی هم چون آبی استفاده نمایید. در تازه ترین ایده ها، استفاده از رنگ هایی هم چون زرد لیمویی در کنار رنگ خاکستری به چشم می خورد. به کارگیری آباژورهای پایه دار در کنار کفپوش بامبو از ایده هایی است که می توانید برای به روز کردن دیزاین خانه مورد استفاده قرار دهید.

در صورت استفاده از رنگ خاکستری در اتاق نشیمن یا اتاق خواب، در کنار آن از یک رنگ تیره غالب استفاه نمایید. انجام این کار جز با استفاده از یک طراحی ساده و بدون هرج و مرج محقق نخواهد شد. اگر کل خانه با رنگ یا کاغذ دیواری کار شده باشد، همین ایده را برای اتاق خواب انتخاب نکنید. اگر می خواهید طراحی داخلی یک محیط به صورت حرفه ای انجام شود باید از خدمات و ایده های شرکت ها و کارشناسانی که در این عرصه فعالیت دارند، استفاده کنید، تا پروژه خانه یا محیط کاری شما با دانش و خلاقیت خود طراحی کنند.

۳- اگر میخواهید یک کاغذ دیواری ساده اما شیک و مدرن داشته باشید، میتوانید از انواع کاغذ دیواری رولی که دارای اشکال هندسی ساده و تکرار شونده هستند، استفاده کنید. آن چه که در طراحی آپارتمان کوچک باید به یاد داشته باشید، طراحی فضایی کاربردی می باشد. خانه هایی که به سبک مدرن طراحی میشوند فضایی بسیار ساده و روشن و آرام دارند. سازندگان و تولیدکنندگان مسکن آزاد به دلیل اینکه به دنبال فروش سریع و بازگشت سرمایه خود هستند، سعی در هر چه بیشتر مطرح کردن خود در محله مسکونی و نمایشی متمایز از بناي خود دارند و به همین دلیل یکی از دلایل عمده ناهماهنگی نماي ساختمان ها در سطح شهر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید