دکوراسیون داخلی مدرن و ویژگی های سبک دکوراسیون مدرن

یکی از اصول هر آشپزخانه استانداردی، اجرای مثلث کار آشپزخانه است. شما در روند ثبت سفارش طراحی و بازسازی ساختمان، قیمت پیشنهادی هر یک از متخصصان، طراحان، دکوراتورهای مجرب را میتوانید یک جا با هم مقایسه کنید. معمولا افرادی که به فروش پوستر دیواری در مشهد و یا هر کجای کشور ما می پردازند پوستر دیواری هایی مناسب مکان های مختلفی مانند اتاق خواب، اتاق کودک، اتاق پذیرایی، سرویس های بهداشتی، دفتر کار و …

رنگهایی از یک تناژ معمولا بهترین راهحل ایجاد هماهنگی در فضا محسوب میشن. چه موقع نصب کاغذ دیواری بهترین تصمیم برای تغییر دکوراسیون است؟ اگر یخچال، سینک و اجاق گاز شما جای مشخصی ندارن، اونها رو باید در ارتباط مثلثی با هم قرار بدین تا بهترین کارآیی رو داشته باشن. چون اصطلاحا فضا رو «جمع» میکنه. استفاده از گل و گیاه همیشه میتونه تکمیلکننده فضای نشیمن و پذیرایی باشه، چون علاوه بر رنگی که به فضا اضافه میکنه، به اون روح هم میبخشه. شاید آشپزخانه یکی از جاهایی باشه که سبک دکوراسیون داخلی در اون بیشترین نمود رو داره، چون در ظاهر فضا کاملا تفاوت ایجاد میکنه.

وقتی در تزیین میز با شک و شبه مواجه هستید، به سادگی از آن بگذرید، به عبارت ساده کمتر، بیشتر است توجه کنید زیرا همین یک عبارت به ظاهر ساده می تواند راهنمای بزرگی برای تزیین دکوراسیون میز جلو مبلی باشد. نمای آجری از نظر اقتصادی نسبت به دیگر مصالح سنتی برای نما از صرفه اقتصادی برخوردار است. در سبک سنتی بیشتر به تجمل گرایی و استفاده از وسیله های زیاد و گران بها پرداخته می شود در حالی که سبک مینیمال کاملاً متفاوت با آن می باشد و با تجمل گرایی مخالفت می کند و نشان دهنده قناعت و مصرف کم می باشد.

سبکهای سنتی و کلاسیک پر از جزئیات، حکاکی، خط و خطوط تزئینی هستن، در صورتی که آشپزخانه های مدرن در نهایت سادگی اجرا میشن. لایه نهایی برروی نما یک لایه به روش مشابه نمای سیمانی دو لایه مرسوم اجرا میشود.نمای سیمانی یک لایه باعث کاهش عملیات اجرایی میشود. کفپوش هم به همین میزان اهمیت داره. شاید شما سبک بوهمین رو آشفته بدونین، اما اون هم اصول خاص خودش رو داره تا از چنین آشفتگی جلوگیری کنه، حتی با اینکه در نگاه اول اینطور به نظر برسه.

دیدگاهتان را بنویسید