دکوراسیون داخلی ارزان و ساده منزل با طراحی شیک و خلاقانه

سبک دکوراسیون داخلی امروزی هم یکی دیگر از سبک های پرطرفدار است که شما می توانید از آن برای طراحی داخلی فضای منازل مسکونی و یا محیط کار خود استفاده نمایید. کاغذ دیواری داماسک با هدف پوشش انواع دیوارهای ساختمانی اعم از تجاری، اداری و بویژه مسکونی تولید می گردد. در فضاهای کوچک اینگونه نیست و به دلیل محدود بودن فضای موجود نمیتوانید هر طرح و رنگی را که با توجه به سلیقه خود نیاز داریدمورد استفاده قرار دهید. دلیل این موضوع این است که داشتن یک طراح خوب می تواند از یک متریال ارزان قیمت هم یک طرح خوب خارج کند.

به همین دلیل بسیار مهم است تا زمانی که شما وارد این بازار کار میشوید، چیزی متفاوتتر و خاصتر از بقیه برای عرضه به مشتری خود داشته باشید. کشور چین اکثر بازار را بدست گرفته است و قیمتهای مناسب آن باعث شده تا گوی سبقت را از رقبای خود برباید. متریال های گران قیمتی مانند سنگ طبیعی، چوب ترمو و غیره اگر به درستی طراحی شوند می توانند تأثیرات بسیار زیادی را در خانه ایجاد کنند.

بسیاری از طراحان بهترین متریال گران قیمت را در طرح های خود استفاده کرده اند ولی اصلا شما با دیدن آن طرح حس خوبی نداشته اید. در داشتن بهترین دکوراسیون داخلی منزل، قطعا انتخاب متریال هایی مانند سنگ اسلب یا چوب ترمو یا اکسسوری های زیبا می تواند خانه ای به مراتب زیباتر ایجاد کند. برای انتخاب کفپوش هم مانند دیگر لوازم دکوراتیو و دکوراسیون داخلی انتخابهای زیادی پیش روی شماست و درصورت انتخاب نادرست ممکن است سریع از دکوراسیون خود خسته و دلسرد شوید. 1- پارکت در صورت نصب نادرست و غیر اصولی، سر و صدای بدی ایجاد می کند و همچنین عملیات نصب نسبتا دشواری دارد.

اگر متریالی گران قیمت در مکانی نامناسب و در بخشی نادرست قرار بگیرد قطعا هدر دادن متریال است. بسیاری از متریال ها در زیبایی ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار هستند و اگر متریال گران قیمت در مکان های درستی قرار داده شود می تواند زیبایی بسیاری برای خانه ما ایجاد کند. طراح عزیز از متریال چوب ترمو فنلاندی در نما در مکان هایی استفاده می کند که اصلا دید زیادی از بیرون ساختمان ندارد و نیازی به استفاده زیادی از چوب ترمو در آن قسمت نیست.

دیدگاهتان را بنویسید