دکوراسیون داخلی؛ داستان کرونا و سلیقه دکوراسیونی ما! – همشهری آنلاین

روکش مبل دامندار و پردههای بلند نیز از سایر خصوصیات سبک دکوراسیون فرانسوی است. برخی از افراد تصمیم میگیرند که در خانه خود سبک دکوراسیون مینیمال را پیادهسازی کنند و پرکاربردترین رنگی که در این دکوراسیون وجود دارد رنگ سفید است. شاید به نوعی از انتخاب این عنوان تعجب کرده باشید اما باید قبول کرد که دکوراسیون داخلی امروزه مهمتر از چیزی است که به نظر می آید. اگر به دنیای دکوراسیون، معماری و طراحی داخل علاقه مندید، اگر ذوق هنری در خود می بینید و اشتیاق فراوانی به زیباسازی محیط زندگی خودتان دارید، و همینطور می خواهید اصولی تر دست به تغییرات در منزل و یا محیط کارتان بزنید، حتما به مقاله بسیار مفید درباره دکوراسیون و طراحی داخلی نیاز دارید این مقاله بسیار خواندنی و کاربردی دکوراسیون حتما شما را در این راستا یاری خواهد کرد.

ما این روند را در پیش گرفته ایم که طراحی مکان شما با هر کاربری 100% طبق سلیقه شما عزیزان باشد تا هر چه بیشتر مورد توجه قرار گیرد . این امر، برای هر فرد، اگر نه در هیچ جای دیگر، حداقل در خانه باید محقق شود. برای مثال در فرانسه طی سالها این بازه را بزرگتر کرده اند یعنی اگر طبق بعضی از تعاریف 20 تا 25 درجه بوده, این بازه به 18 تا 28 درجه رسیده که در فصول گرم 28 درجه دمای آسایش است و کمترین دما 18 درجه است. تصویر شما توسط دستگاه کاغذ دیواری، که در واقع دستگاه مخصوص پوستر دیواری ها هستند، در کارگاه خانه ما انجام میشود و بعد از اینکه آماده شد به هرجای ایران که باشید برای شما ارسال میشود.

در ادامه تاکید می شود که کاربری بنای شما تاثیر بسیاری بر نمای بیرونی ساختمان خواهد داشت. دکوراسیون داخلی شیک و محصور کننده هم باید زینت بخش منزل و چیدمان اداره و محیط کار باشد، و هم علاوه بر شکیل جلوه دادن محیط، روی روحیه فرد، تاثیر بسزایی بگذارد .

توجه به اکسسوری ها و تزئینات منزل سبب می شود فضایی رویایی، دلچسب و دلبرانه را برای فضای خانه یا اداره و شرکت خلق کنیم. در اتاق کودک بهتره حتما فضایی رو برای بازی درنظر بگیرید، یک میز و صندلی کوچک یا یک روانداز و فرش جداگانه میتونه مناسب باشه.

دیدگاهتان را بنویسید