دانلود 10 اپلیکیشن طراحی دکوراسیون داخلی خانه (اندروید و IOS)

نکته قابل توجه در مورد خرید لوازم دکوری این است که در زمان خرید آنها باید به شیوهای متعادل عمل کنید که نه از این طرف بام بیفتید و نه از اون طرفش.! چندین آینه به فرم های مختلف، از جمله مربع، دایره و مثلث انتخاب و فرم را در بخش های مختلف خانه تکرار کنید. پوستر دیواری اتاق بچه از موارد مهمی می باشد که در انتخاب با وسواس و دقت بیشتری همرها می شود. نردبان قدیمی را از انبار خارج و آن را رنگ آمیزی کرده و با قرار دادن چند طبقه بین پله ها، آن را به وسیله ای کاربردی و تزیینی تبدیل کنید.

همانطور که در مطلب “وسایل تزیینی را چگونه در چیدمان منزل به کار ببریم؟ همانطور که احتمالا تا به الان متوجه شده اید کفپوش و پارکت با وجودیکه از یک خانواده هستند اما به عنوان دو محصول کاملا متفاوت هستند. در این مطلب مجله دلتا، به شما نکاتی را میگوییم تا مانند یک طراح داخلی حرفه ای لوازم دکوری را استفاده کنید و دکوراسیون داخلی جذابی داشته باشید. مراحل آماده سازی برای نصب آن نسبت به آماده سازی رنگ آمیزی دیوارها بسیار سادهتر است. از طرفی کندن سرامیک و جایگزین کردن آن بسیار هزینه بر و زمان بر است.

کاغذ دیواری میتواند انتخاب مناسبی برای طراحی دکور فضاهای مسکونی و اداری باشد، هم به دلیل نصب راحت و سریع و بدون ریخت و پاش و هم به دلیل تنوع بسیار زیاد در رنگ و طرح، برای انتخاب کاغذ دیواری باید به کاربری اتاق مورد نظر و رنگ و نوع چیدمان مورد استفاده در آن اتاق توجه شود. پارکت لمینت های تکنوفلور مشکی فضا را لوکس و مجلل جلوه می دهند؛ این ویژگی مشخصه اصلی رنگ مشکی ست و اگر به عنوان رنگ کفپوش انتخاب شود این خصیصه را بیش از بقیه موارد به نمایش می گذارند.

بنابراین با انتخاب مناسب ترین دکوری که با ابعاد منزل و سبک دکوراسیون داخلی منزل شما هماهنگ است، میتوانید یکنواختی را از بین ببرید. تصور کردن یک اتاق خواب کودکانه با تمام ویژگی های مثبت و دل انگیز خود، آرزویی است که هر پدر و مادری برای فرزند خود در سر می پرورانند و تمام تلاش خود را برای رسیدن به این هدف به کار می گیرند. سرویس مبل، مبل تختخوابشو، سرویس خواب و تشک، کتابخانه، شلف، کمد، دراور، جاکفشی، میز و صندلی ناهارخوری، میز تحریر و کامپیوتر، میز تلویزیون و میز جلومبلی تنها بخشی از دسته بندی های متنوع فروشگاه اینترنتی خوگر در بخش مبلمان و دکوراسیون خانگی است.

دیدگاهتان را بنویسید