خرید کاغذ دیواری بی واسطه ❤️ 【 تخفیف ویژه بهمن 1400】 ارسال فوری❤️

در صورتی که به هر دلیلی نتوانستید اهل فن مورد نظرتان را پیدا کنید، میتوانید از ما کمک بگیرید. پارکت هم به عنوان کفپوش فضاهای سنتی مورد استفاده قرار می گیرد و هم در بسیاری از فضاهای مدرن کفپوش مورد استفاده و مورد علاقه معماران و طراحان می باشد. خلاقیت معماران را به نمایش میگذارند. دیگر اینکه این نما را با انواع ملات مانند سیمان و ماسه و آب به کار می برند که دشواری های کار خود را دارد. آرمن طرح و نما، با بهره گیری از بهترین مهندسین فعال در حوزه طراحی نما و فضای بیرونی، خلاقانه ترین و جذاب ترین طرح های به روز نمای بیرونی را متناسب با خواست و سلیقه مشتری، برای انواع نمای ساختمان ارائه می نماید.

در میان انواع نمای ساختمان، جدید ترین نوع آن نمای شیشه ای می باشد که این نما در چندین دهه اخیر بیشترین کارایی را داشته است. طراحی دکوراسیون منزل به سبک مدرن شهری را میتوان کم هزینه ترین نوع طراحی داخلی نامید. این نوع نما قابلیت شست و شو را دارند و نفوذ پذیری آب در آن به صفر می رسد به همین سبب است که در نماهای بیرونی از آن استفاده می کنند تا بتواند در برابر بارش های مختلفی دوام داشته باشد. مسلما تمیز کردن پارکت و لمینت به اندازه دیگر کفپوش ها ساده نیست، اما روش هایی وجود دارند که به شما کمک می کنند از پس این کار بر بیایید.

شرکت آیدی دکور علاوه بر عرضه کاغذ دیواری ، پارکت و لمینت با کیفیت به بازار سراسر کشور خدمات مرتبط با دکوراسیون داخلی را نیز به متقاضیان و مشتریان ارایه می کند. در نصب پارکت های لمینت از چسب استفاده نشده است پس میتوانید مطمئن باشید که خرید شما برای خانه بعدی یا محل کار بعد شما نیز میتواند استفاده شود. از نمای ساختمان میتوان به درون ساختمان نیز پی برد. به همین دلیل هم استفاده از نمای نانو کمک میکند تا ساختمان در برابر رطوبت و خسارات ناشی از آن ایمن باشد.

با استفاده از دیوار پوش آینه ای می توان فضا را از آنچه که هست گسترده تر نشان داد. ستاره | سرویس دکوراسیون ـ پوسترهای دیواری سه بعدی با طراحی خاصی که دارند و جلوه سهبعدی و برجستهای که ایجاد میکنند، باعث زیبایی خاصی در چیدمان شده و جلوهی بیشتر مبلمان آن فضا را به دنبال خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید