خرید پوستر دیواری ✔️ قیمت پوستر دیواری – فروشگاه اینترنتی منزل

طراحی این خانه دوبلکس سه خواب با وجود محدودیت زمین، بسیار شیک و زیباست. استفاده از دو ترکیب رنگ در این نما بسیار زیباست و بر جذابیت این نما افزوده است. در این سبک معمولا از جدیدترین متریال با استفاده از قواعد و قوانین خاصی در نما استفاده می کنند.

هرچند طراحی انجام شده از معماری بی نظیر و زیبایی برخوردار باشد، مانند وصلهی ناجور در بین ساختمان های دیگر نمود پیدا می کند. نمای ساختمانی با طراحی دوبلکس در زمینی به مساحت 440 متری به همراه فایل کامل نقشه معماری و نمای ساختمان می باشد.نقشه ساختمان دوبلکس را در سایت ما می توانید مشاهده کنید. این نما مربوط به معماری ساختمان مسکونی درچهار طبقه به صورت مجتمع مسکونی هفت واحدی طراحی شد. این سایت در این زمینه ایده های بسیار جذابی را به شما ارائه می دهد که با استفاده از آن ها می توانید فضای ملک خود را به بهترین شکل ممکن طراحی نمایید، به طوری که اطرافیان از طراحی و دکوراسیون منزل شما حیرت زده شوند.

از خانه خود عکس بگیرید، آنها را بارگذاری کنید و منتظر نسخه ارائه شده بدون مبلمان برای شروع طراحی اتاق خود باشید. نمای این خانه دوبلکس سه خوابه که خدمت شما عزیزان ارائه گردیده به صورت مدرن طراحی شده;دارای دو طبقه می باشد. در ادامه با خانه معمارهمراه باشید تا به بررسی این موضوع بپردازیم. به طور مثال شاید از نظر برخی نمای با دوام نمای مناسبی باشد و برخی اعتقاد داشته باشند نمای مناسب نمایی ست که هزینه تمام شده کمتری داشته باشد.

نمای ساختمان به صورت مدرن طراحی شده و متریال به کار برده شده در آن سنگ سفید عباس آباد است;یک ساختمان دوبلکس دو طبقه است که جهت دانلود پلان مسکونی اتوکد مربوط به این نما می توانید کلیک کنید. ایده های باورنکردنی موجود در HOME & DESIGN به شما کمک می کند که طرز نگرش دیگری به فضا ها و قابلیت های محیط منزل و اتاق های آن پیدا کنید و با خلق ایده های جدید و تغییر دکوراسیون محیط شیک و با صفایی را برای منزل خود ایجاد نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید