خرید پارکت و لمینت

تا پیش از نصب محصول خریداری شده، هرگز نمی توانید حدس بزنید تا چه اندازه میتواند در زیبایی منزل و محیط کار شما تاثیر گذار باشد. از انواع چوب به کار رفته در ساخت پارکت لمینت ها که میتواند تضمین کننده کیفیت پارکت باشد میتوان به چوب درخت بلوط، افرا، راش، گردو، گیلاس اشاره نمود که جزو چوب های با کیفیت محسوب میگردند و میتوانند کیفیت و طول عمر پارکت را تضمین کنند. یکی از عواملی که با توجه به آن میتوانید کیفیت پارکت لمنیت ها را تضمین کنید جنس چوب به کار رفته در ساخت پارکت میباشد و هر چه چوب به کار رفته جنس بهتری داشته باشد در نتیجه کیفیت پارکت نیز تضمین خواهد شد.

از انواع چوب ها برای ساخت و تولید پارکت لمینت استفاده میشود که برخی از چوب ها با توجه به کیفیت بالایی که دارند میتوانند طول عمر و دوام پارکت را تا حد زیادی افزایش دهند و از کوتاه شدن عمر پارکت که یکی از مشکلات آن میباشد جلوگیری به عمل آورند. هر پارکتی ضد اب نیست و بهتر است گول تبلیغات برخی از شرکت ها و فروشگاه ها را نخورید و با بررسی هایی که خود نسبت به برند و همچنین تجربه استفاده از آن به عمل می آورید نسبت به این موضوع اطمینان خاطر کامل به دست می آوردید.

دیگر ویژگی این کفپوش این است که امکان جابجایی را نیز دارد. ممکن است که پارکت های تولید شده با این نوع چوب قیمت بالاتری نیز داشته باشند اما بهتر است به این موضوع بی تفاوت باشید و اگر بودجه کافی و لازم را در اختیار دارید نسبت به خرید آن دریغ نکنید. اما اگر قصد ندارید تا هزینه زیادی را بابت خرید پارکت بپردازید پس بهتر است تا قید پارکت های خارجی را زده و به سراغ پارکت های ایرانی که البته بعضا کیفیت خوبی نیز دارند بروید.

برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که بهتر است ابتدا به بودجه خود برای خرید پارکت رجوع کنید و در صورتیکه توانایی خرید پارکت با قیمت بالا را دارید پس پیشنهاد میکنیم پارکت های خارجی به طور مثال پارکت های آلمانی که از کیفیت بالایی نیز برخوردار هستند را انتخاب و خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید